2737
2734
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست
اَي جونم الهي خوشبخت باشيد هم اونا خوبن هم شماها خوب تربيت شديد كه مهر و محبت و فضولي رو ميتونيد تشخ ...

حق  داری

شاید منم اکه سایه جون مادر شوهرم و از قدیم نمیشناختم نمیتوستم سریع باهاش راحت باشم و صمیم تر از قبل

البته جاریم کاملا غریبه بوده و الان جونشون بهم وصله

در حدی ک جاریم یه سرما بخوره مادر شوهرم کلی سوپ و دمنوش درست میکنت بزور میارتشون خونه خودش

از اون ور هم جاریم هرجا بره خرید محاله شده یه روسری واسه مادر شوهرم نخره

کلا مادر دخترین

عروسش راحت از مشکلاش میکه و مادر شوهرو بیطرف گوش میده و یجاهایژ میگت بالاخره منم مامانشم میدونم پسرم مثلا  زور میگه اما نمیتونم هواشو نداشته باشم

همیشه هم بچه ها خودشو‌ مقصز میکنه ک قضیه بزرگ‌ نشه و ما عروسا فک نکنیم بی طرفیم ما دلمون واسه پسراشون میسوزه خودمون میگیم نهه منم مقصرم 

ایشالله  ، حتما پیدا میشه و شادتر از همیشه باهم مادر دخر میشین

یادم تورو فراموش..
حق  داری شاید منم اکه سایه جون مادر شوهرم و از قدیم نمیشناختم نمیتوستم سریع باهاش راحت باشم و ...

فدات بشم انشالله ،خدا حفظتون كنه عزيزم ،خدا به همه ما كمك كنه بخصوص ماها كه تو غربت مونديم برا اينده بچه و كلي خاطرات رو ول كرديم تا بچه هامون راحت باشند .كلي بوس 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات بشم انشالله ،خدا حفظتون كنه عزيزم ،خدا به همه ما كمك كنه بخصوص ماها كه تو غربت مونديم برا اينده ...

اخی

اونجا ک همه چی بهتره

من خواهرم و دا‌داشم ایران نیستن

شوهر خواهرم ایرانین اما  پدربزرگش مهاجرت کرده کلا اونجا بزرگ شده زندگی کرده اصلا مامانش اینا هم مثل اینجا انقد مادرشوهر خواهر شوهر بازی ندارن

خیلی جلویی مطوعن باش

فداتت❤️

یادم تورو فراموش..
اخی اونجا ک همه چی بهتره من خواهرم و دا‌داشم ایران نیستن شوهر خواهرم ایرانین اما  پد ...

بسلامتي عزيزم ارهه اينجا زياد نيست تازه خيلي وقته هم ايران نيومدهه از هشت سالگي الان ٢٤ سألشه ،دلم ميخاد يه دختر خوب ايراني از اينجا بگيرهه ولي اصلا تو جامعه ايراني ها نيست بخاطر زبونش خيلي كامل نيست ولي بهش گفتم يه دختر خوب پيدا كن فرق ندارهه كجايي باشه فقط انگليسي نباشه 😂

2728
بسلامتي عزيزم ارهه اينجا زياد نيست تازه خيلي وقته هم ايران نيومدهه از هشت سالگي الان ٢٤ سألشه ،دلم م ...

😂 من کردم کوچیک بچتون

موفق باشین تو‌پیدا کردن عروس

یادم تورو فراموش..