2726
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست
دختر نديدي مينوسن زود ميخان صميمي بشن بيان خونمون😂😂والا من تصميم دارم پسرم رو بدم برهه بگم دوست دا ...

وای الهی❤️😂

تو ب این ماهی ک انقد از الان نگران عروس خانم ایندی خودتو مقایسه نکن

اره خدایی دید بدی همه دارن

یعنی طرف محبتم بکنه جنگ میبینن

یادم تورو فراموش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بهت رحم کرده،دختر خاله منم خواست عروس مادرشوهرم بشه با اینکه برادر شوهرم دوست داشت منو دید فرار ...

اره واقعا خدا رحم کرده منوپسرخالم همسن بودیم من دوستش داشتم مثل برادرنه فراتر ازاون ولی اون میخواست من میدیدم میادومیره نگو خاطرخواه شده ولی قسمت هم نشدیم مامانم ازاول مخالف بودمیگفت صدتادخترکور وکچل داشته باشم به پسرای بیکار وبی عار خواهرم نمیدم😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
اره واقعا خدا رحم کرده منوپسرخالم همسن بودیم من دوستش داشتم مثل برادرنه فراتر ازاون ولی اون میخواست ...

کاش مامان منم نمیداد من تک دخترم مامان پیش خودش فکر کرده بود خونه خاله مثل خونه خودمون میشه برام خاله ام مثل مامانم باهام رفتار میکنه اما الان روزی صد بار میگه کاش میزاشتی ترشیده بشی شوهر میخواستی چیکار 😂😂😂😂

وای الهی❤️😂 تو ب این ماهی ک انقد از الان نگران عروس خانم ایندی خودتو مقایسه نکن اره خدایی دید ...

فدات بشم نظر لطفت هست عزيزم ،ارهه بخدا دلم ميگيرهه ،آدم ازدواج مي كنه فأميل آش زياد بشه برن و بيان و بزنن و برقص ،اما اينجور كه اينجا مي بينم دلم ميلرزهه ،حساب كن يه دونه بچه رو با بدبختي و خون جگر بزرك كني تحويل بدّي بعدش بچه بهت احترام گذاشت زنش بدش بياد ،خواستي احوال بگيري بدش مياد ،كلا بدشون مياد ،خب ميگم چرا پسرهه رو اذيت كنم سر دوراهي ميگم مال خودتون خيرش رو ببنيد 😂😂

فدات بشم نظر لطفت هست عزيزم ،ارهه بخدا دلم ميگيرهه ،آدم ازدواج مي كنه فأميل آش زياد بشه برن و بيان و ...

ولی کسایی هم هستن م خوبنا

مثلا من مادرشوهرم  و از بچگی میشناسم

از خود نامزدم‌ بشتر دوسش دارم اونم دوتا پسر داره دختر نداره

کلا جونش ب عروساش وصله

یه وقتایی نامزدم غر میزنه بابا مثلا مادر شوهرته یکم این صمیمیتو‌کم‌ کنین یا غر میزنه مردم زن و مامانشون هی رقابت دارن پسر ماله کیه بیشتر کیو دوست داره شماها منو حذف کردین

ما خیلی باهم خرید و اینور اونور میریم

خیلی هم‌با محبته

کلی هم تازه بابای نامزدم میگه بخدا شما دوتا دختر  حیفین واسه  پسرای من

😂😂 پسراشون طفلی گناه دارن میدونمم اما خیلی کیف میده محبتشون عملی هم هست

البته خیلی بچه هاشونو دوست دارن 

یادم تورو فراموش..
نمیدونی چه حالی میده وقتی تو جمع ضدحال میزنه به مامانش یا جاری هام😂😂😂 یکی از جاری هام بعضی وقتا ...

یه ارامبخش ببر با خودت

جدی یه صدقه بزار نزدیکشون میشی ناخواسته روتون تاثیر نزارن

ایشااله همیشه خوش باشین

یادم تورو فراموش..
ولی کسایی هم هستن م خوبنا مثلا من مادرشوهرم  و از بچگی میشناسم از خود نامزدم‌ بشتر دوسش دا ...

اَي جونم الهي خوشبخت باشيد هم اونا خوبن هم شماها خوب تربيت شديد كه مهر و محبت و فضولي رو ميتونيد تشخيص بديد .انشالله خدا يه دختر خوب مثل شما نصيب پسرم كنه والا جاي دختر آدم ميشه ماها كه دختر نداريم عشقمون اينه عرسمون دخترمون بشه ،كلي خوشحال شدم شنيدم از بس ميگن بد وبد آدم نا اميد ميشه بخدا 

2706