2410
2553
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست
خدا یکیو زیاد دوس داشته باشه اینجوری میزاره تو کاسش 😁 خواهر شوعر هم‌نداری

😂😂😂😂😂😎😎نه دیگ دوتا ناتنی دارم برا خالی نبودن عریضه خدا بهم داده

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هرشب تاصبح دعا میکنم که زودتر از طبقه بالای خونه مادرشوهرم برم راحت شم... تنها آرزوی زندگی من اینه...   واسه کل کارام برنامه ریزی کردم... نمیدونم قراره چه بحث و دعوایی بشه   ,از الان استرس اون روزا دارم...

۴ ماه دیگ باید اینجا باشم و وقتی فکرشو میکنم انگار ۴۰ ساله... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2456
ایشون یه چیزی به مظلوم بدهکاره عزیزم میرفت تو یه اتاق خالی میخوابید صبح بلند میشد میرفت سرکار   ...

الهی قربونت بشم که انقد نگرانشی ولی عزیزم اون خونه خواهرش راحته بعدشم اگه سرتوئه بحثشون بزار سمت تو نیاد وگرنه خییییلی لج میشن خانوادش باهات 

بعد ازدواج سخت میشه تا همین حد کافیه

😆😆😆😆اشکال نداره ب آقاامین سلام برسون. اتفاقامنم خواهرآقاامینم😃😃

عه منم خواهر آقا امینم 😃😃😃😃

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بیام من از جاری هام بگم تا که سه روز طول میشکه ،مادرشوهرم که دیگ نگو ،فقط خدا بهم رحم کرده خواهر شوهر بهم نداده😂😂😂

بیچاره من که عروس خاله ام هستم اما خاله نیست که انگار عهد بسته منو با دستای خودش بکشه

😆😆😆😆اشکال نداره ب آقاامین سلام برسون. اتفاقامنم خواهرآقاامینم😃😃

😱اسمت چیه خواهر شوهردر نیایی صلوات🙆💃💃

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
2714

من دوس دارم داداشام ازدواج کنن زنداداش دار بشم قربون صدقه اش برم نگید نمیشه مطمئنم خواهرشوهرخوبی میشم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
هرشب تاصبح دعا میکنم که زودتر از طبقه بالای خونه مادرشوهرم برم راحت شم... تنها آرزوی زندگی من اینه.. ...

ایشالله مستقل میشی زود عزیزم  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من نامزدم هنو عقد نکردیم مثلا اشنایی قبل ازدواجه

اشنامونه دوست قدیمی خانوادگی

دوست قدیمی شوهر خواهرمم هست

خودم چندباز قدیم ها دیده بودم دوست دختر داره و میدونستم یکساله ک کلا همه چی تموم شده

۳،۴ ماهه نامزد کردیم و خیلی ماهه ذره

ای بش شک‌ندارم

ولیییی

بصورت خیلی اتفاقی عکسشو با د‌وست دختراش از تو هارد شوهر خواهرم برای تولد قدیم نامزد پیدا کردم

با یه سری عکس دیگه

خودش نداره شوهر خواهرمم کلا گوشیشو‌ خالی میکنه دیگه پارتیشن بندی نمیکنه همیجوری یه عالمه عکس داره

دارم اتیش میگیرم

هی ب ژسشتشون

ب دخترا 

ب نزدیکیشون بهم یا این چیزا گیر شدم

برا خودم کارم ا

عجیبه اما انقد ناراحت شدم م همه‌ی پوست لبمو کندم

بهمن زنگ زده بود گفتم خوابم میاد ساعت ۸ شب شب بخیر گفت خوبی گفتم اره شبتون بخیر  اقای (فامیلیش)

یادم تورو فراموش..

بچه ها لطفا بگید با این شرایط من حامله هستم یانه

ددستگاه ای یو دی دارم ماه پیش به جایروز6روز9پری شدم4روزه هم پاک شدم این ماهی نشدم الان چند روزه بدنم بی حسه خیلی خسته هستم از همه چی بدم میاد حوصله شوهرمو ندارم خیلی زود رنج شدم در ضمن 2شب پیش بیبی زدم منفی شد

پیشاپیش ممنون از کمکاتون

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
من دوس دارم داداشام ازدواج کنن زنداداش دار بشم قربون صدقه اش برم نگید نمیشه مطمئنم خواهرشوهرخوبی میش ...

چ خوب کاش منم زن داداش میداشتم بعد باهاش صمیمی میشدم میرفتم خونش😍😍حس خوبیه

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
من دوس دارم داداشام ازدواج کنن زنداداش دار بشم قربون صدقه اش برم نگید نمیشه مطمئنم خواهرشوهرخوبی میش ...

ای جااان چه خوبی

چرا نشه

من خواهر شوهر ندارم

یه جاری دارم ک البته جاری ایندست 😂 خیلییی ماه و مهربونه 

اصلا دهنیتمو راجب جاری بهم ریخت

یادم تورو فراموش..
ایشالله مستقل میشی زود عزیزم  

ممنونم عزیزم انشالله.... 

چون باردارم هستم خیلی بیشتر غصه میخورم... 

بعضیاوقتامیگم کاش باردار نمیشدم یاچندماه دورتر میشدم که بچم اینجا به دنیا نمیامد... ولی چیکارکنم دیگه باید ۳ماهم بابچه اینجا باشم و تحمل کنم 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2706