2726
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاری ندارم😁خواهر شوهرمم خوبه بدی ازش ندیدم مادرشوهرمم عالیه😉فقط نومزدم بددده که دلم براش تنگهههه ن ...

همین دیگه😂😆

تا آخر خودنم ببینم چرا عالی اند ک دیدم فعلا نومزدی😆

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

اعصابم خورده از دست خواهر و برادرای کینه ای از دست فامیل قشنگ همسرم شوهر عمش فوت کرده خواهرش نیومده ختم 😡😡 داداشش تنها اومد بدون زن با دخترش عین خیالشم نبود داداشش سرحال یهو بیوفته فوت کنه عموهای همسرمم در حد 10 دقیقه یکیشون اومده بدون زن 

دهنم رو نتونستم ببندم گفتم چه خانواده پر مهر و محبتی فقط مادر شوهرم و پدر شوهرم دائم اونجان 😔😔

2728
پس اینهمه تاپیک مادرشوهر ال گف بل گفت چی چی هس  تاپیکتو خوندم انشالله یهو بیاد سوپرایز شی 😍😘

من از مادر شوهرم بدی نگفتم😂فداش هی

امیدوارم بیاد البته شب یلدا بهم‌گف نمیاد نصب شب اس داد بیا دم پنجره وای سوپرایز شدمااا    همچین پریدم وسط خیابون بغلش😂😂😂خداروشکر کسی نبود ببینه

جُز دِل من جآی دگر بر تو حرام اَست...🧐❤

نه مادرشوهر دارم نه جاری...دوتا خواهرشوهر ناتنی دارم ی بار بیشتر ندیدمشون😎

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
جاری ندارم😁خواهر شوهرمم خوبه بدی ازش ندیدم مادرشوهرمم عالیه😉فقط نومزدم بددده که دلم براش تنگهههه ن ...

فعلا نامزدی بذار برید زیر یه سقف شخصیت واقعی خودشون نشون میدن خانواده شوهر البته خدا کنه خوب باشن مث الان

من جاری دارنمیشم امادوس داشتم جاری میداشتم نرمالم عایا؟😞

خوبه ک نداری خیلی چشم همچشمی بسیااااااار زیاد دارن خوشبحالت 

خدایا شکر ب یکی اصلا جاری نمیدی ب یکی پنج تا پنج تا 

البته جاری های من هنوز صابونشون ب تنم نخورده😁

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
2706