1147
648
اَي جونم الهي خوشبخت باشيد هم اونا خوبن هم شماها خوب تربيت شديد كه مهر و محبت و فضولي رو ميتونيد تشخ ...

حق  داری

شاید منم اکه سایه جون مادر شوهرم و از قدیم نمیشناختم نمیتوستم سریع باهاش راحت باشم و صمیم تر از قبل

البته جاریم کاملا غریبه بوده و الان جونشون بهم وصله

در حدی ک جاریم یه سرما بخوره مادر شوهرم کلی سوپ و دمنوش درست میکنت بزور میارتشون خونه خودش

از اون ور هم جاریم هرجا بره خرید محاله شده یه روسری واسه مادر شوهرم نخره

کلا مادر دخترین

عروسش راحت از مشکلاش میکه و مادر شوهرو بیطرف گوش میده و یجاهایژ میگت بالاخره منم مامانشم میدونم پسرم مثلا  زور میگه اما نمیتونم هواشو نداشته باشم

همیشه هم بچه ها خودشو‌ مقصز میکنه ک قضیه بزرگ‌ نشه و ما عروسا فک نکنیم بی طرفیم ما دلمون واسه پسراشون میسوزه خودمون میگیم نهه منم مقصرم 

ایشالله  ، حتما پیدا میشه و شادتر از همیشه باهم مادر دخر میشین

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
حق  داری شاید منم اکه سایه جون مادر شوهرم و از قدیم نمیشناختم نمیتوستم سریع باهاش راحت باشم و ...

فدات بشم انشالله ،خدا حفظتون كنه عزيزم ،خدا به همه ما كمك كنه بخصوص ماها كه تو غربت مونديم برا اينده بچه و كلي خاطرات رو ول كرديم تا بچه هامون راحت باشند .كلي بوس 😍

فدات بشم انشالله ،خدا حفظتون كنه عزيزم ،خدا به همه ما كمك كنه بخصوص ماها كه تو غربت مونديم برا اينده ...

اخی

اونجا ک همه چی بهتره

من خواهرم و دا‌داشم ایران نیستن

شوهر خواهرم ایرانین اما  پدربزرگش مهاجرت کرده کلا اونجا بزرگ شده زندگی کرده اصلا مامانش اینا هم مثل اینجا انقد مادرشوهر خواهر شوهر بازی ندارن

خیلی جلویی مطوعن باش

فداتت❤️

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اخی اونجا ک همه چی بهتره من خواهرم و دا‌داشم ایران نیستن شوهر خواهرم ایرانین اما  پد ...

بسلامتي عزيزم ارهه اينجا زياد نيست تازه خيلي وقته هم ايران نيومدهه از هشت سالگي الان ٢٤ سألشه ،دلم ميخاد يه دختر خوب ايراني از اينجا بگيرهه ولي اصلا تو جامعه ايراني ها نيست بخاطر زبونش خيلي كامل نيست ولي بهش گفتم يه دختر خوب پيدا كن فرق ندارهه كجايي باشه فقط انگليسي نباشه 😂

بسلامتي عزيزم ارهه اينجا زياد نيست تازه خيلي وقته هم ايران نيومدهه از هشت سالگي الان ٢٤ سألشه ،دلم م ...

😂 من کردم کوچیک بچتون

موفق باشین تو‌پیدا کردن عروس

892
فدات بشم ممنون عزيزم 😍اگه كوچك بود الان داشتم از مادرشوهرم ميگفتم 😂😂😂

منم برای همین گفتم ا‌ولش ک از الان ب فکر عروسین😂