1147
44
هه من مادربزرگ شوهرم فوت شد بجز پدرش هیچکدوم نرفتن حتی مامانش هم نرفت نه ختم نه چهلم 😨 من هنوز تو ش ...

اصلا تو شوکم انقدرم خدا بیامرز مهربون و با شخصیت بود واقعا ناراحتشم 😔😔😳

دیر گفتی،اتفاقا منم مث استارتر خانم آقا امینم😂

😆😆😆😆اشکال نداره ب آقاامین سلام برسون.

اتفاقامنم خواهرآقاامینم😃😃

دوسش داری؟🤗🤗حس خوبیه همیشه کنارته؟باکدوم اسم قشنگ صداش میکنی؟تاحالاسرتوگذاشتی روشونش گریه کنی؟تاحالاازاینکه همیشه کنارت بوده تشکرکردی؟چندبارناراحتش کردی؟دادزدی بگی دوست دارم؟تاحالابدی توروخواسته؟داری بهش فکرمیکنی؟خدارومیگما😍😍😍😍😍

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

خانما من باردارم ولی بعضی شبا اصلا خوابم نمیبره چیکار کنم همش فکر و خیال دارم و استرس و اخلاق گند شوهر و خانوادش هم بی تاثیر نیس تو این بی خوابی😣

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افرین به مامانت  روش باز میشه پرو میشه

ایشون یه چیزی به مظلوم بدهکاره عزیزم میرفت تو یه اتاق خالی میخوابید صبح بلند میشد میرفت سرکار  مامانم واقعا بی احساسه

صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 
892
خدا یکیو زیاد دوس داشته باشه اینجوری میزاره تو کاسش 😁 خواهر شوعر هم‌نداری

😂😂😂😂😂😎😎نه دیگ دوتا ناتنی دارم برا خالی نبودن عریضه خدا بهم داده

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا......🙌                          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  

هرشب تاصبح دعا میکنم که زودتر از طبقه بالای خونه مادرشوهرم برم راحت شم... تنها آرزوی زندگی من اینه...   واسه کل کارام برنامه ریزی کردم... نمیدونم قراره چه بحث و دعوایی بشه   ,از الان استرس اون روزا دارم...

۴ ماه دیگ باید اینجا باشم و وقتی فکرشو میکنم انگار ۴۰ ساله... 

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
ایشون یه چیزی به مظلوم بدهکاره عزیزم میرفت تو یه اتاق خالی میخوابید صبح بلند میشد میرفت سرکار   ...

الهی قربونت بشم که انقد نگرانشی ولی عزیزم اون خونه خواهرش راحته بعدشم اگه سرتوئه بحثشون بزار سمت تو نیاد وگرنه خییییلی لج میشن خانوادش باهات 

بعد ازدواج سخت میشه تا همین حد کافیه

8
😆😆😆😆اشکال نداره ب آقاامین سلام برسون. اتفاقامنم خواهرآقاامینم😃😃

عه منم خواهر آقا امینم 😃😃😃😃

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بیام من از جاری هام بگم تا که سه روز طول میشکه ،مادرشوهرم که دیگ نگو ،فقط خدا بهم رحم کرده خواهر شوهر بهم نداده😂😂😂

بیچاره من که عروس خاله ام هستم اما خاله نیست که انگار عهد بسته منو با دستای خودش بکشه

هرشب تاصبح دعا میکنم که زودتر از طبقه بالای خونه مادرشوهرم برم راحت شم... تنها آرزوی زندگی من اینه.. ...

ایشالله مستقل میشی زود عزیزم  

صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 
1167

من نامزدم هنو عقد نکردیم مثلا اشنایی قبل ازدواجه

اشنامونه دوست قدیمی خانوادگی

دوست قدیمی شوهر خواهرمم هست

خودم چندباز قدیم ها دیده بودم دوست دختر داره و میدونستم یکساله ک کلا همه چی تموم شده

۳،۴ ماهه نامزد کردیم و خیلی ماهه ذره

ای بش شک‌ندارم

ولیییی

بصورت خیلی اتفاقی عکسشو با د‌وست دختراش از تو هارد شوهر خواهرم برای تولد قدیم نامزد پیدا کردم

با یه سری عکس دیگه

خودش نداره شوهر خواهرمم کلا گوشیشو‌ خالی میکنه دیگه پارتیشن بندی نمیکنه همیجوری یه عالمه عکس داره

دارم اتیش میگیرم

هی ب ژسشتشون

ب دخترا 

ب نزدیکیشون بهم یا این چیزا گیر شدم

برا خودم کارم ا

عجیبه اما انقد ناراحت شدم م همه‌ی پوست لبمو کندم

بهمن زنگ زده بود گفتم خوابم میاد ساعت ۸ شب شب بخیر گفت خوبی گفتم اره شبتون بخیر  اقای (فامیلیش)

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

بچه ها لطفا بگید با این شرایط من حامله هستم یانه

ددستگاه ای یو دی دارم ماه پیش به جایروز6روز9پری شدم4روزه هم پاک شدم این ماهی نشدم الان چند روزه بدنم بی حسه خیلی خسته هستم از همه چی بدم میاد حوصله شوهرمو ندارم خیلی زود رنج شدم در ضمن 2شب پیش بیبی زدم منفی شد

پیشاپیش ممنون از کمکاتون

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی  
من دوس دارم داداشام ازدواج کنن زنداداش دار بشم قربون صدقه اش برم نگید نمیشه مطمئنم خواهرشوهرخوبی میش ...

چ خوب کاش منم زن داداش میداشتم بعد باهاش صمیمی میشدم میرفتم خونش😍😍حس خوبیه

من دوس دارم داداشام ازدواج کنن زنداداش دار بشم قربون صدقه اش برم نگید نمیشه مطمئنم خواهرشوهرخوبی میش ...

ای جااان چه خوبی

چرا نشه

من خواهر شوهر ندارم

یه جاری دارم ک البته جاری ایندست 😂 خیلییی ماه و مهربونه 

اصلا دهنیتمو راجب جاری بهم ریخت

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
ایشالله مستقل میشی زود عزیزم  

ممنونم عزیزم انشالله.... 

چون باردارم هستم خیلی بیشتر غصه میخورم... 

بعضیاوقتامیگم کاش باردار نمیشدم یاچندماه دورتر میشدم که بچم اینجا به دنیا نمیامد... ولی چیکارکنم دیگه باید ۳ماهم بابچه اینجا باشم و تحمل کنم 

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
1170