2733
2734
عنوان

یه محصول خیلی بهتر از وکس برا اصلاح کل بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 23774 بازدید | 37 پست
من زدم رو پوستم موند و لک انداخت،،الان فقط موبر رویدر  میزنم

لکش موند؟چندبار انجام دادی؟برا منکه اصلا لک نشده..باید پوستت کاملا تمیز باشه و با دستمال مرطوب کاملا تمیز کنی..بعدم کسایی که مبتدی هستن اول باید رو دست امتحان کنن چون صورت حساس تره

اگه میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستین.لطفا منو لایک نکنید مرسی دوستام..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لکش موند؟چندبار انجام دادی؟برا منکه اصلا لک نشده..باید پوستت کاملا تمیز باشه و با دستمال مرطوب کاملا ...

آره رو دستم امتحان کردم در کل بلد نبودم،،پوستم تمیز بود فقط مرطوب نبود

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
من زدم رو پوستم موند و لک انداخت،،الان فقط موبر رویدر  میزنم

لکش موند؟چندبار انجام دادی؟برا منکه اصلا لک نشده..باید پوستت کاملا تمیز باشه و با دستمال مرطوب کاملا تمیز کنی..بعدم کسایی که مبتدی هستن اول باید رو دست امتحان کنن چون صورت حساس تره

2728
تهرانم  بعد مثل موم باید با پارچه بزنی یا خشک میشه رو پوست

نه نیاز به گرم کردن داره نه هیچی..ایدی تلگ رام بدین براتون کلیپشو بفرستم.پارچه و هیچی هم نمیخاد فقط باید با دستمال مرطوب کاملا پوستو تمیز کنین

💜💙💚💛❤️🧡محصولات پر مخاطب دست ساز و 100درصد گیاهی آرایشی و بهداشتی کاملا تضمینی برگرفته از طبیعت با کیفیت ماندگار در این کانال به شما معرفی میشود mahsoolatdastsazz 

2738
این صمغ عربی همون نیست که اول تو دست ورز میدی بعد رو پوست میزاری وبرعکس میکشی

اره منم رفتم یه ارایشگره برا صورتم‌انجام داد تا یه هفته صورتم زخم بود از بس بده و پوستو عمیق میکنه

ازشم پرسیدم چیه گف خودم درس میکنم فقط من بلدم اموزش اینام نمیدم فقط اینو میتونم بگم که ماده اصلیش عسله

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2706