2726

دخملای مجردی که معضلشون این روزا ازدواج هست بیاین اینجا باهم باشیم. درددل کنیم، اگر خواستگاری پیش رو هست مشورت کنیم، سوالات مهم خواستگاری رو بگیم و راهکار بدیم برای یک ازدواج موفق و... به ویژه کسایی که مثل من این اتفاق خوب رو از خودشون خیلی دووووور یا محال میبینن . 

اگ دوس داشتی شرکت کنی تاپیکو لایک کن و ذخیره کن ک باز پیداش کنی تا اگر به سلامتی ازدواج کردی بیای اینجا بگی و بقیه دوستا هم روحیه بگیرن و این اتفاق زیبا رو برای خودشون نزدیک تر ببینند😍

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم منم مجردم. ولی چرا محال میدونی؟

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
الان میان میخورنت که افریده شدی برا اینکه شوهر کنی و بزایی😐😐

اونا ک میان میخورن آدمو هم شوهر کردن هم زاییدن😊

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

[QUOTE=78790702]عین تاپیک اقدامی ها😂😆 چن وقته اقدامین برا شوهر ؟ من ۲۲ساله تو اقدامم    [/QUOTE

من نيست دختر دارم اومدم ببينم وضعيت شوهر الان چطوره🤣🤣

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ای بابا چرا همه به فکر شوهرن یکم قدر خودتونو بدونین

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
سلام عزیزم منم مجردم. ولی چرا محال میدونی؟

نمیدونم دلیل خاصی ندارم فقط نمیدونم چرا اینکه یه روز منم سر سفره عقد بگم بله واسم یه اتفاقه محال نه ولی دوره😅

2706