2726

یه خانومی اینجا این ایده رو داد حالا من تو فکرشم ک ایا خوبه یا ن..

خلاصشو بگم اینکه میگفتن مثلا خانومایی ک بچه کوجیک دارن هر کرمی ب بچشون نمیسازه و بعضی بچه ها به بعضی کرما حساسیت دارن و..

میگفت مثلا کرم بگیریم از چند مارک و...

بعد از هر کرم توی یه ظرفای کوچیک استریل شده یکم کرم بریزیمو... خلاصه اینکه کرم یک بار مصرف درست کنیم و بفروشیم بارقیمت مناسب و...

ک مثلا یه خانواده مجبور نباشه برای یه کرم بیست سی هزار تومن پول بده بعدش ب بچش نسازه و بچه حساسیت داشته باشه با اون کرم بعدش دیگه پولشون هدر داده میشه..

و همین قضیه رو روی پوشک بچه هم میاده کردن ..ک مثلا توی بسته بندی دو دونه پوشک بزاریم و بفروشیم ... ک مشتری ببینه بچش ب اون مارک حساسیت نداره و از اون مارک همیشه خرید کنه...

حالا نظرتون چیه؟؟

نظر خودم اینه ک شاید اون کرم و اینا زیاد موفق نباشه چون بگن بهداشتی نیست و...

اما واسه پوشک فک میکنم فکر خوبیه..

نظر شما جیه؟!

اگ همچین چیزی باشه شما حاظرین واسه نینیاتون پوشک بخرین برا تست کردن ک ببینین ایا حساسیت دارن یا ن؟! و...

تعداد رای : 28
نظرسنجی
هم کرم و هم پوشک خوبه عالیه
2
7%
فروش تک دونه ای پوشک بهتره
4
14%
من ک اگ همچین چیزی باشه اصلا نمیخرم
22
78%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان که پوشک فله ای تو بازار زیاده..هر چند دونه بخوای بهت میدن

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
منکه اصلا همچین چیزی نمیخرم🙂

اون خانومی ک این ایده رو داد اگ تاپیکو میدید و میومد خیلی خوب میشد.. ببینیم میتونست مارو قانع کنه یا ن😕

اینم شد کار خواهرمن

بابا من ک نمیخوام انجام بدم😅😅😅

فقط خواستم ببینم ایا ایده درستی هست یا نه😧

تو فکرش بودم 

چون شوهر خواهرشوهرم میخواد بزنه تو یه کار جدید.. میخواد گسترش بده یه شغلو..واس همین گفتم اینو بهش پیشنهاد بدم ک بره مجوز و اینا هم بگیره و... حالا اومدم اینجا ک نظر سنجی کنم ببسنم ایا خوبه یا ن😑😄

تو شهر ما نیست

پس پوشک فله ای خیلی خوبه..خیلی فروش داره..مشهد دونه ای میدن..هرچندتا بخوای.. البته بسته به شهرتون داره مردمش اهلش هستن یا نه..اما کرم نه..مردم اعتماد نمیکنن

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
پس پوشک فله ای خیلی خوبه..خیلی فروش داره..مشهد دونه ای میدن..هرچندتا بخوای.. البته بسته به شهرتون دا ...

اره کرم خودمم موافق نیستم..اما پوشک فله ای توی شهر ما نیست اصلا.. واس همین خودمم تو همین فکرم..قیمتا چجوریه مشهد ک فله ای میدن؟؟ چجوریاست..دونه ای چند چجوری؟!

اره کرم خودمم موافق نیستم..اما پوشک فله ای توی شهر ما نیست اصلا.. واس همین خودمم تو همین فکرم..قیمتا ...

بستگی به مارک داره ..از دونه ای ۱۱۰۰ به بالا..الانم که میدونه قیمتها نوسان داره..هر روز میریم یک قیمت میگن

بستگی به مارک داره ..از دونه ای ۱۱۰۰ به بالا..الانم که میدونه قیمتها نوسان داره..هر روز میریم یک قیم ...

خب اونایی ک دونه ای هزار تومنه چه مارکی هست؟؟ ببخش خیلی سوال میپرسم.. بعد شما چرا فله ای میخری؟؟ دلیل خاصی داره؟

خیلی ایده ی بدی هست اصلا بهش فکر نکن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706