2726

خواب دیدم ک وارد ی مغازه ای شدم برا خرید ی پستونکم گرفتم میدونستم ک بچه هم ندارم ولی باز خریدمش ی پستونک بود رنگشم سبز بود توخوابم میدونستم زیاد خوشگل نیستش ولی بازم دوس داشتم بخرم و خریدم 

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
بچه دار میشی😉

وای انشاالله خدا از دهنت بشنوه ۱سالو ۵ ماهه اقدامم ولی نمیشم 🙁

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يادمه وقتي مشكوك به بارداري بودم هرشب خواب بچه و پستونك و پوشك ميديدم با دوق رفتم ازمايش منفي بود

لعنت به اين خوابا😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
يادمه وقتي مشكوك به بارداري بودم هرشب خواب بچه و پستونك و پوشك ميديدم با دوق رفتم ازمايش منفي بود ل ...

🙁🙁🙁😭😭😭

خواب ها اکثرن از ناخودآگاه ما میان و نتیجه ی امیال سرکوب شده ای هستن که خواهان اونها هستیم  پس ...

🙁👍

🙁🙁🙁😭😭😭

عزيزدلم اشتباه تايپي داشتم ميخواستم بنويسم لعنت به اين خوابا

نوشتم خوابت

اديت كردم❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
انشالله خدا اول بتو بده بد به منم بده

انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه   

عزيزدلم اشتباه تايپي داشتم ميخواستم بنويسم لعنت به اين خوابا نوشتم خوابت اديت كردم❤️

😘😘😘  

سلام همه‌گی خسته نباشید 

چندین بار تعبیر خواب جستجو کردم دیدم نی نی سایت هم گاهی تعبیرخواب میزاره و تو نظرات همه راهنمایی میکنن که به نظرم خیلی خوب اومد و گفتم عضو سایت بشم شاید به تغییر درستی از خوابم برسم

من پدرم و تقریباً یک ماهی هست صاحب فرزند پسر شدم دیشب خوابم دیدم پسرم که هنوز نوزاده و نمیتونه بشینه هم بزرگتر شده بود مثلا حول و حوش 5 6 ماه هم نشسته و از همه مهمتر تو بیداری اصلا ندیدم پستونک بخوره و کلا بدش میاد اما نشسته بود و پستونک میخورد بعد پستونک رو درآورد دوباره گذاشت دهنش

فقط لطفا نگید که یسری چیزای سرکوب شده‌س که تو خواب میبینیم یا چیزی که دوسداریم رو تو خواب میبینم این حرفای الکی رو بزارید کنار و درست تعبیر کنید تعبیر خواب یچیز دروغ یا گول زنک نیست و تو خیلی از کشورا معبر داریم

منتظرم

با تشکر