2733
2734

من و خواهرم با چند تا از اقوام یه گروه داریم که اتفاقا خیلی هم صمیمی هستیم و هر کاری بخواهیم بکنیم به همدیگه اطلاع می دیم و هر شب قبل خواب کلی چت می کنیم و می خندیم. یا واسه رفتن به مهمونیها و .... با هم مشورت و برنامه ریزی می کنیم. من و خواهرمم هر جا بخواهیم بریم خونه اقوام به اینها هم می گیم که همه با هم بریم و خوش بگذره. حتی اگه برنامه شون هم جور نباشه یه جوری برنامه می ریزیم که اونان بیان. یا کلی بهشون می گیم که اونا هم بیان چون خوش می گذره و ...

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

دیروز متوجه شدیم من و آبجیم که اینا بدون اینکه حتی یه کلمه به ما بگن یا تو گروه مطرح کنن بلند شدن یواشکی رفتن. چند بار این اتفاق افتاده بعدا گفتن یهویی شد رفتیم و...

بعد دیشب خواهرم گفت که چرا نگفتید به ما و.....

بعد یکی از اون اقوام گفت خبرها چه زود پخش می شه و ...

بعد آخر شب اومد تو گروه نوشت اگه ناراحتتون کردیم ببخشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می خوام در جواب اون حرفش که گفته اگه ناراحتتون کردید و... یه جواب دندون شکن بدم

چون ما واقعا خیلی صمیمی هستیم و هر جا بخواهیم بریم به هم می گیم تا با هم بریم ولی اینا نمی دونم چرا یواشکی می رن 

2731

خب کار،شما خیلی زشته ک خودتون ک میخوایید برید چند نفرن با خودتون میبرید،لابد اون کسی ک میخواستن برن خونش دوس نداشته شماهم برید،یا اینا خودشون دوس نداشتن شمارو ببرن،ی چیزی تواین مایه ها،بنظرم اصلا بخودتون نگیرید و از این ب بعد شماهم هرجا میرید تو گروه چیزی نگید

❤❤❤

چیزی نمیخواد بگین 

همین که شما هم گزارش دادن تون رو کم کنین خوب میشه 

خیلی ببخشیدها ولی رفتار اونها یه جوریه که انگار شما آویزونشونی کهبهتون نگفتن که راحت باشن

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
شمام اهمیت ندید

اخه خاله هام هستن خیلی با هم جوریم

مثلا اینا بلند می شن یواشکی خونه دخترخاله هام یا ... می رن بدون اینکه خبر بدن

2738
خب کار،شما خیلی زشته ک خودتون ک میخوایید برید چند نفرن با خودتون میبرید،لابد اون کسی ک میخواستن برن ...

اخه با هم خیلی صمیمی هستیم اصلا این حرفها رو نداریم

چیزی نمیخواد بگین  همین که شما هم گزارش دادن تون رو کم کنین خوب میشه  خیلی ببخشیدها ولی ...

ما هر جا رفتنی حتما اونا رو هم راضی می کنیم که بریم

اخه با هم خیلی صمیمی هستیم اصلا این حرفها رو نداریم

ظاهرا این حرف ها رو دارین که بهتون نگفتن

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

عزیزم اینکه جای بحث نداره،واضحه که دوست نداشتن بگن شما هم برید و اینکه شما پیگیری کنید خیلی زشته و نهایتا به همین نتیجه میرسید که دوست داشتن اجبار نیست.اینکه شما دوست داشتید همه جا به اونا بگید اونارو موظف نمیکنه دوست داشته باشن به شما بگن.

خودتون یکم منطقی باشید به دلیل کارشون فکر کنید،به نتیجه ای غیر از این میرسید که دوست نداشتن با شما برن؟! 

نهایتش دفعه دیگه بیشتر مخفی کاری میکنن وگرنه قرارداد که نیست یه مسئله احساسیه،تو احساس هم هیچ اجباری وارد نیست

خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️
ظاهرا این حرف ها رو دارین که بهتون نگفتن

بعدا همیشه می گن یهویی شد

نمی دونم والا چی بگم

بیشتر خواهرم بهشون گزارش می ده و ..

2706