2737
2734

دوستان دخترم ۵ ماهشه، هرجا میریم که جمعیت زیاده، مثل رستوران و خونه اقوام، دخترم گریه میکنه و هیچی ارومش نمیکنه جز اینکه ببرمش جای خلوت و بهش شیر بدم

من شخصا مشکلی ندارم که برنامه های زندگیمونو یک مدت تعطیل کنیم و بچسبیم به بچه داری

اما شدیدا مورد انتقادیم، که بچتونو بد تربیت کردین، لوسش کردین، لی لی به لالاش میذارین، گاهی تنها بسپارینش اینور و اونور تا عادت کنه،  دختر من اصلا شیشه شیر نمیخوره، میگن بذار اینقدر گریه کنه و گرسنگی بکشه تا شیشه هم بخوره، مخصوصا وقتی با بچه های دیگه تو فامیل که اخلاق متفاوتی دارن، مقایسش میکنن من خیلی عصبی میشم، میخوام بدونم واقعا دختر من بداخلاق و متفاوته؟ یا طبیعیه؟

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند

پسرای من دوتاشون اینجور بودن و کوچیکه هنوزم از شلوغی خوشش نمیاد ولی ب مرور بهتر میشن من که تا یکسالگیش خونه بابام میرفتم از بس گریه میکرد یروزه برمیگشتم گناه دارن خب از شلوغی میترسن 

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرای من دوتاشون اینجور بودن و کوچیکه هنوزم از شلوغی خوشش نمیاد ولی ب مرور بهتر میشن من که تا یکسالگ ...

خیلی خسته شدم از حرف و انتقاد و مقایسه بین بچه ها

کاملا طبیعیه و گوگولیه هرکیم هرچی گفته حرفش چرت بوده 

جالبه هیچ کس بهم نمیگه طبیعیه که بچت جای شلوغ دوس نداره، همه میگن چقد لوسش کردی؟ بچه ۴ ماهه لوسیش چیه

گلم دخترت به جاهای شلوغ عادت نکرده و اذیت میشه دختر من نه ماهشه تا حالا جای شلوغ و مهمونی میریم بیقراری نکرده بی دلیل مکر اینکه خوابش بیاد که دیگه گریه و زاری میکنه چون عادت کرده از اول زیاد پیش مادرشوهر و مادر خودم بوده بغل همه هم میره ولی الان که کامل میشناسه یا اخم میکنه یا بعضا گریه

یبار دخترم ۵ ماهش بود رفتیم تالار جشن عروسی انگار نه انگار فقط نگا میکرد همه رو از صدا بلندم نمیترسید برعکس نوه ی خاله ی شوهرم که یه ماه و نیم از دخترم بزرگتره از در تالار تو نمیرفت چنان اشکی میریخت بیا و ببین آخر سرم دادن باباش بردش بچه با بچه فرق داره

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
جالبه هیچ کس بهم نمیگه طبیعیه که بچت جای شلوغ دوس نداره، همه میگن چقد لوسش کردی؟ بچه ۴ ماهه لوسیش چی ...

چرت گفتن بچه ب ارومی خونه خودت عادت داره ولشون کن بچه ی خواهر منم تو شلوغی اذیت و گریه میکنه

2738
خیلی خسته شدم از حرف و انتقاد و مقایسه بین بچه ها

ب هیشکی اجازه انتقاد نده بچه ها خیلی با هم فرق دارن مث ماها.. من پسرم یکسال و ۳ماهشه هنوز راه نمیره تازه چند روزه وامیسته چند قدم برمیداره . کم کم بچت بهتر میشه نگران نباش خانمی

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

عزیزم پسرمنم تا یکسالگی اینجوری بودمخصوصا تو عروسیا زهرمارم میکرد ولی بعدش به مرور درست شد الان که سه ساله ونیم ست عاشق عروسی و جاهای شلوغه

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
گلم دخترت به جاهای شلوغ عادت نکرده و اذیت میشه دخار من نه ماهشه تا حالا جای شلوغ و مهمونی میریم بیقر ...

دختر منم خونه مامانم و مادرشوهرم میره، قبلا اروم بود، الان دو ماهه شروع میکنه به گریه کردن، مشکل اینکه سمت خانواده شوهرم توقع دارن همه جا بریم و انتقادها رو هم بپذیریم و بشنوم که بچمو بد تربیت کردم، نمیدونم چجوری میشه بچه ۴ ماهه رو خوب تربیت کرد؟!

چرت گفتن بچه ب ارومی خونه خودت عادت داره ولشون کن بچه ی خواهر منم تو شلوغی اذیت و گریه میکنه

اره ما خونه خیلی ارومی و کم جمعیتی داریم، ممنون از راهنماییت دوست عزیز

ب هیشکی اجازه انتقاد نده بچه ها خیلی با هم فرق دارن مث ماها.. من پسرم یکسال و ۳ماهشه هنوز راه نمیره ...

متاسفانه بچه هم سن تو فامیل شوهرم هست که همش خوابه و خیلی بی صدا، مدام مقایسه میشن، مودبانه جواب میدم، اما فرقی نداره، دفعه بعد دوباره همون حرفاس

متاسفانه بچه هم سن تو فامیل شوهرم هست که همش خوابه و خیلی بی صدا، مدام مقایسه میشن، مودبانه جواب مید ...

مثلا وقتی کسی داره مقایسه میکنه اصلا گوش نده خودتو بزن ب اون راه ک مثلا حسابش نمیکنی.. از بچت و بزرگ شدنش لذت ببر ب حرف هیشکی اهمیت نده بچه ها متفاوتن آی آدمهااااا بفهمید دیگه

عزیزم پسرمنم تا یکسالگی اینجوری بودمخصوصا تو عروسیا زهرمارم میکرد ولی بعدش به مرور درست شد الان که س ...

متاسفانه مدام مهمونی و رستوران دعوت میشیم، خیلی بهم سخت میگذره

2706