2703
2553
سلام بچه ها خوبید
تو ماه سومم
هر چی می خورم انگاری تو معدم نمی ره
بدجور ضعف می کنم
اونقدر که کم مونده بالا بیارم
نمی دونم چی کار کنم
هیچی دوست ندارم
مجبورم به زور بخورم
چی کار کنم بدجور حالم خرابه
مارال جان من هم سه ماه اول بارداریم همینطور بودم تازه حالت تهوع شدید هم داشتم و به غیر از نون و پنیر و میوه هیچی از گلوم پایین نمیرفت از بوی غذا حالم به هم میخورد دکتر به من ویتامین b6 تجویز کرد روزی سه تا قرص و روزی یک امپول که میگفت امپول رو به جای تزریق با اب میوه قاطی کنم و بخورم اما باز تاثیر نکرد تا سه ماه تموم شد. غیر از صبر و تحمل چاره ای نداری باس استراحت کنی و یا سرت رو یک جور گرم کنی تااین دوران واست زودتر بگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اشکال نداره نگران نباشین من الان پسرم حدود 2 سالشه ولی وقتی که باردار بودم همیشه گرسنه بودم و گاهی به حدی دل ضعفه داشتم که انگار یک ساله هیچی نخوردم . خیلی هم خوب غذا میخوردم از هیچ چیز هم بدم نمی اومد و همه چی میخوردم زیاد هم میخوردم . هیچ مشکلی بوجود نمیاد فقط وزنم وحشتناک بالا میرفت به طوری که تو 9 ماه 21 کیلو اضافه وزن داشتم . نگران اضافه وزنش هم نباشین بعد از زایمان کم کم وزن اضافه را از دست میدین .
واقعا دروان سختیه هر کسی یه مدل می ناله منم آنچنان ضعف می کنم در حد مرگ ولی کاملا بی اشتها هستم الان هفته 20 داره تموم میشه از اول بارداری فقط 600 گرم اضاف کردم منم نگرانم اصلا میل به غذا ندارم ولی امان از ضعف شدید .....همش فکر می کنم میخوام از گرسنگی بمیرم جالب اینه که نه تهوع داشتم ونه از چیزی بدم میاد فقط میل ندارم بخورم....چی کار کنم؟؟؟
2714
خانم مصباح الان که بارداری اصلا خودت را درگیر این قضیه نکن بعد وزنت کم میشه البته به تدریج . من موقعی که باردار بودم 79 کیلو بودم قدم هم 162 حالا فکر کن این همه اضافه وزن قبل از بارداری در دوران بارداری 21 کیلو اضافه کردم دقیقا زمانی که میخواستم برم اطاق عمل برای زایمان 100 کیلو شده بودم . 14 روز بعد که رفتم دکتر بخیه هام را بکشه شده بودم 86 و بعد یک سال طول کشید تا شدم 81 کیلو بعد رژیم گرفتم تازه الان شدم 75 . من استعداد چاقی وحشتناک دارم . خیلی ها با شیر دادن لاغر میشن نگران نباش
من هم وقتی باردار بودم خیلی گرسنه می شدم و حتی بعضی وقتها از شدت ضعف گریه م می گرفت و نصفه شب هم حتما غذا می خوردم و 24 کیلو هم وزن اضافه کردم . اما گذشت ولی حالا که بچه م شش ماهشه حدود یه ماهه که دوباره اینجوری شدم بضی وقتها واقعا از خوردن نفرت دارم ولی مجبورم بخورم . همین امروز صبح بیرون بودم یهو احساس کردم چشمام داره سیاهی میره و خوشبختانه یه سیب همراهم بود و خوردم و کمی بهتر شدم . متاسفانه به خاطر اینکه نینیم حساسیت داره خیلی چیزها رو نمی تونم بخورم مثلا نون و پنیر یا بیسکوییت و هر وقت گرسنه م بشه کلافه میشم که چی بخورم . تازه با وجود اینهمه غذا خوردن هنوزم دارم وزن کم می کنم
این حالت ضعف که همراه با حالت تهوع هستش رو من هم دارم ...می دونم چی می کشی خیلی سخته ولی به مرور کمتر می شه...مال من که هنوز از بین نرفته ولی گاهی روزا این جوری می شم
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
منم بدجوری ضعف دارم درعین حال هم نمیتونم چیزی بخورم همه ش حالت تهوع دارم خیلی بده....هفته هفتم هستم میترسم بااین تغذیه خرابی که دارم نی نی رو دچارمشکل کنم...خدایا خودت به همه ی مامانها کمک کن....
من هفته 7 هستم . من یه موقع هایی انقدر گرسنه ام می شه اما غذا که میذارم جلوم یه ذره می خورم بعد زودی سیر می شم. غذا هم اگه یه ذره بیشتر بخورم انگار خیلی دیر هضم می شه. و ساعتها حالم بده. دلم قلبمه شده البه نی نی نیستا..معده بنده است که اینطوری ناراحت و متورم شده...نمی تونم موقع نشستن دکمه شلوار ببندم...هنوز هیچی نشده!
2706