2726
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی سخته؟؟؟

72 بازدید | 11 پست

۲۴ ام تاریخ واکس ۱۸ ماهگی پسرمه،اذیت میکنه؟؟؟؟؟

بعد این ک پسرم یه کوچولو سرماخوردگی داره سرفه میکنه،برا واکسنش مشکل ایجاد میکنه ینی میزنن یا نمیزنن؟؟؟اخه دو ماهگیش یکم سرفه میکرد نزدن گفتن ببر دکتر بعد

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
میگن غول واکسنا همین ۱۸ماهگیه

برا سرفه هاش یبار بردمش دکتر داروهاش تاثیری نداشت الا یه ماهه سرفه میکنه میترسم تا اون موقع هم ادامه داشته باشه و باز نزنن واکسنو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا سرفه هاش یبار بردمش دکتر داروهاش تاثیری نداشت الا یه ماهه سرفه میکنه میترسم تا اون موقع هم ادامه ...

توشلغم خالی میکنن عسل میزارن بعد حالت بخارپز میزارن عصاره بده عالیه برا گلو

جوشونده عنابم خوله

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
برا سرفه هاش یبار بردمش دکتر داروهاش تاثیری نداشت الا یه ماهه سرفه میکنه میترسم تا اون موقع هم ادامه ...

خواهر من دوباره ببر دکتر.یه ماه؟؟؟

بچه اس ها.حتما ببرش پیش متخصص نمونه کهنه شه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

باور کن اصلا سخت نیس البته بچه ها بدنشون متفاوته

من بعد از واکسن پسرمو بردم پارک حسابی بدو بدو کرد بعد رو همون جای واکسن دو قطره استا ریختم فقط شب اول یه تب مختصر کرد اصلا پا درد نگرفت این تجربه من بود امیدوارم به دردت بخوره

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

داروی گیاهی روتارین بگیر بده بهش دعا به جونم میکنی برای سرفه عالیه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
داروی گیاهی روتارین بگیر بده بهش دعا به جونم میکنی برای سرفه عالیه

از عطاری؟؟؟

باور کن اصلا سخت نیس البته بچه ها بدنشون متفاوته من بعد از واکسن پسرمو بردم پارک حسابی بدو بدو کرد ...

انشاءالله ک هموتجوری باشه .تو واکسن ۴ ماهگیش ک دو روز تب کرد