2733
2734
عنوان

مرد خسیس

500 بازدید | 44 پست

سلام دوستان

من ۸ ساله ازدواج کردم یه پسر ۵ ساله دارم 

از اول ازدواجم هم کار میکردم هر چی هم کار کردم نه طلا خریدم نه خرج قر و فر کردم و نه هیچ چیز خاصی واسه خودم همه رو اوردم تو زندگی ماشین و خونه ای که الان داریم نصف پول هر کدوم رو دادم و الان سه دنگ از هر کدوم به نامم هست

همه خرج و هزینه های خودم و حداقل نصف هزینه های بچه و زندگی رو هم دادم شوهرم تو این ۸ سال یه جوراب هم برا من نخریده نه مسافرت خاصی رفتیم نه کادویی ...

خودم و شوهرم کارمندیم 

یه مدت هست شوهرم شرکت زده و وضع مالیش خوب شده طوری که چندین برابر من درامد داره

من بهش میگم حالا که تو اوضاعت بهتره من کارمو کم کنم دو روز تو هفته ش کنم و اینقدر فشار روم نباشه کار من ساعت کاریش زیاده ۶ صبح میرم تا ۶ عصر میرسم خونه میگه اگه میخوای نری کلا نرو خونه و ماشینتو خریدی حالا میگی نمیخوام یرم 

منم دوست ندارم کارمو از دست بدم چون براش خیلی زحمت کشیدم

یه ماشین خارجی داریم که من نصف پولشو دادم و سه دنگش به اسم منه همسرم میخواد بفروشه و یخورده بذاره روش و به اسم خودش یه ماشین بخره منم میگم سهم منو بده منم برا خودم ماشین بخرم نمیده همش دعوا و ناراحتی 

میگه تو از پیشرفت من چرا خوشحال نمیشی میگم خوب حق منو داری ازم میگیری

همسرم هیچ رابطه عاطفی هم با من نداره اصلا نه بغلی نه ابراز علاقه ای 

رابطه ج هم که هیچ همسرم مشکل نعوظ داره ماهی یه بار اونم با کلی دردسر و منم خیلی از این قضیه اذیت میشم اصلا انگار نیاز ج نداره برعکس من

دکتر نمیره مشاوره هم نمیاد

میگه مشکل من روحی هست که بخاطر دعواست که اونم تقصیر تو هست

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا هر جوری شده پیش یه روانشناس خوب برید اون میتونه مشکل رو انشالله ربشه ای حل کنه

اما درباره ی سهمتون از ماشین بنظرم اون پول مال شماست و حاصل زحمت خودتونه بگیو ماشین جدیدی هم که خریدی به همون نسبت باید به نام من کنی 

که هم اون ماشبنشو خریده باشه و هم شما پولتون از دست نرفته باشه

راستشو بخواید بچه ها ماشین اصلا برام مهم نیست ولی اینکه این همه تحت فشار باشم و تو هیچ زمینه ای به من کمک نمیکنه و حتی وظایفش رو هم در قبال من انجام نمی ده زورم میاد و گرنه اگه اون یه قدم برا من برداره من صد تا برمیدارم

مردا دوست دارن تکیه گاه یه زنی باشن اگه خودت کار کردی و این حسو بهش ندادی و از این نظر ارضاش نکردی دیگه عشقشون کم رنگ میشه میخوان قهرمان زندگی یه نفر باشن از اول مستقل بودن زن این حسو ازشون میگیره نباید پولاتو خرج میکردی چون اگه خیلی این حس تشدید بشه تو اطرافیان ما بوده که زن خوشگل خودشو با ماهی بیست ملیون درامد طلاق داده رفته زن زشت بیکار گرفته من فکر میکنم دلیلش اینه که باید حس تکیه گاه بودنشونو ارضا کنن از اول باید این اجازه رو بهشون داد

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2738

بنظر من اصلا کارتون از دست ندین.در ضمن نصف پول ماشینو بگیرین و برای خودتون ماشین بخرین.از این به بعد هم حقوقتونو مدیریت کنین و برای خودتون پس انداز کنین.هیچ چیز به اندازه استقلال مالی برای یه خانم مهم نیست

رویایی دارم از جنس آزادی....

شمام ازحقت درموردقضیه ماشبن نگذر،ماشین بفروشیدهرکس باسهم خودش ماشبن جداگونه بخر،درموردکارتم اگه میتونی ساعتکاریتو کم کن شمام درحدخودت برای زندگیت زحمت کشیدی،درمورد رابطتون حتمابریدمشاور چون ریشه مشکلاتتون ازاونجا شروع میشه درستش کنیدبقیه خیلی راحتترحل میشه

راستشو بخواید بچه ها ماشین اصلا برام مهم نیست ولی اینکه این همه تحت فشار باشم و تو هیچ زمینه ای به م ...

ببین بگو دنگتو بردار سهم منو بده 

منم ماشین جدا میخوام واسه راحتیم 

چه پر رو ئه

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

عزيزم شما زن و شوهريد زير يه سقفيد يه بچه داريد اونوقت چطور با پول بين خودتون يه خط كشيديد و از هم انقد جدا هستيد؟؟؟؟ 

اصلا كارتون درست نيست شما بيشتر دو تا هم اتاقي هستيد تا زن و شوهر 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
مردا دوست دارن تکیه گاه یه زنی باشن اگه خودت کار کردی و این حسو بهش ندادی و از این نظر ارضاش نکردی د ...

این چه حرفیه؟!!!تمام دنیا رن و مرد در کنار هم دارن کار میکنن.فقط مردای ایران باید این مدلی باشن.این حرفای بی معنی رو به عده روانشناس بیسواد تو ذهن مردم کردن

رویایی دارم از جنس آزادی....
2706