2733
2734
عنوان

شما هم ازاین اخلاقا دارین؟

343 بازدید | 55 پست

من اخلاقم طوریه خیلی خودم رو اذیت میکنم برای دیگران 

مثلا مهمون بیاد همه جاباید برق بزنه غذا ومیوه و... بهترین باشه 

الان امروز خانم همکارهمسرم تماس گرفت گفت میخوام عصرونه بیام خونتون وای هول بودم که میوه ام کمه... چون شوهرم شیفت بود ومنم سختمه بابچه کوچیک برم خرید

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خوراکی و این چیزا واسم مهمه ک‌ باشه

تمیزی حساس نیستم حالت نرمال

ولی اگه خوراکی نباشه و شرایط یه جوری باشه ک‌نشه برم خرید دیگه اهمیت نمیدم اما اصولا یه سری چیزا همیشه تو خونه دارم ک لنگ‌نمونم

نهایت هم با پیک میگیرم

یادم تورو فراموش..

منم متاسفانه این طوریم .مخصوصا اگه یه کوچولو رودرواسی داشته باشیم دستو پامم میلرزه .😅😅😁😁

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

منم آره مهمون که میاد کلا همه جا رو تمیز میکنم .مادر شوهرم باشه که کلا خونه تکونی میکنم😅

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
منم همینطوریم 😧

خیلی حس بدی داشتم 

حالا خودم برم مهمونی اصلا به پذیرایی کسی کاری ندارم و دقت نمیکنم 

ولی خودم حساسم مثلا امروز! نسکافه و بیسکویت پذیرایی و کلی میوه خشک شده وتخمه داشتم بازم حرص میخوردم چرا میوه نیس 

دوباره تماس گرفت گفت کنسله بریم خونه یکی دیگه از خانومای همکار

رفتم دیدم چقدر ساده وراحت پذیرایی کرد خوشم اومد

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706