2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آب هویج..شیرخشک های مادر مثل لیدی میل و ترومام..قطره شیرافزا...من شنیدم پستان گوسفند خوبه که بخرین چرخ بشه تو سوپی چیزی بریزین بخورین...از همه مهمتر خواب کافی شبا زود بخوابی زود شام و صبحانه و نهار بخوری..خوب استراحت کنی حرص و.جوشم نخوری...

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
آب هویج..شیرخشک های مادر مثل لیدی میل و ترومام..قطره شیرافزا...من شنیدم پستان گوسفند خوبه که بخرین چ ...

حرص و جوش كه مى خورم خواب هم ندارم 

چون زود زايمان كردم بچم تو دستگاه هر روز استرس دارم 

حرص و جوش كه مى خورم خواب هم ندارم  چون زود زايمان كردم بچم تو دستگاه هر روز استرس دارم&n ...

دقیقا سه تا عامل کم شدن شیره..خواب ناکافی .استراحت کم.استرس ...فقط آرامشتو.حفظ کن...انشالله همه چیز درست میشه..از اطرافیانت اگه میشه کمک بگیر بیشتر استراحت داشته باش..به فکر اون طفل معصوم باش که چشمش به شماس..هر بچه ای بدنیا میاد یک جوره. دیگه..بخدا توکل کن

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹