1147
648

دارم فکر میکنم که نکنه صد. سال دیگه دیگه کسی که عملی نباشه رو ادم حساب نکنن، همه قیافه ها عملی .... 

ممکنه نه؟

زده ب سرم رینوپلاستی کنم میترسم پیر که بشم چون دماغم گندست هیچکس تو روم نگا نکنه😐😕🙈

اتفاقا الان دیگه عمل و بیکلاسی میدونن جدیدا همه میگن نچرال

مگه کسی که واقعا از لحاظ اجتماعی به خاطر چهرش معذب باشه

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
1194

من بینیم واقعا عمل احتیاج داره ولی رو اعتماد به نفسم کار کردم اصلا برام مهم نیست دیگه ، چون از عمل میترسم 😁

رینوپلاستی چیه

💃💃💃تیکر رسیدن به وزن ۶۵💃💃💃                آینده ام را طوری میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه 💙💙💙

من داره موهام سپید میشه

عاشق رنگ سپید موهامم

اهل بوتاکس و ژل و عمل زیبایی نیستم

خودمو همینطور دوست دارم

با قیافه نچرال  و موهای طبیعی بازم کم سن  نشون میدم

اما خواهر و مامانم میگن باید بوتاکس کنی موهاتو رنگ کن

من بینیم واقعا عمل احتیاج داره ولی رو اعتماد به نفسم کار کردم اصلا برام مهم نیست دیگه ، چون از عمل م ...

جزو عمل های سختم هست😐

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1167
اتفاقا الان دیگه عمل و بیکلاسی میدونن جدیدا همه میگن نچرال مگه کسی که واقعا از لحاظ اجتماعی به خاطر ...

والا همه الکی میگن 😄 همه دنبال دختر خوشگل موشگلن حتی اگ عملی باشه

اگه بچه هامونو درست بار بیاریم و اونام بچه هاشونو قطعا خواهند دید...منظورم از درست به ادب و شعورو اینا نیستا.به اینه که خیلی هارو میبینیم به قول شما نچرال هستن هم پولشو دارن هم موقعیتشو اما خودشون دلشون نمیخواد اینکارو کنن.

1178