2737
2734
عنوان

وزن9800دختر2سالو یک ماه.کمک

425 بازدید | 29 پست

خستم شده هرچی بش میدم ک باید بزووووور بدم و کلی دوندگی وسرگرمی.وزنش بالا نمیره درضمن برا تولذشم2500بود باباشم نمیزاره دکتر ببرم میگه عیب روش نزار مث خودمه لاغر چون باباشم با قد176وزنش58جیکار کنم دیگه

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!

باباشو ببر اول دكتر😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب رتست میگه دیگه ماشاللله قد بلند ولاغرن در عوض وقتی بزرگ شد نیاز نیس بره لاغر کنه.دختر من 10کیلوه دوسالشه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2728
خب رتست میگه دیگه ماشاللله قد بلند ولاغرن در عوض وقتی بزرگ شد نیاز نیس بره لاغر کنه.دختر من 10کیلوه ...

پس یعنی طبیعی دویتم؟اخه همه میگن باید 12باشه خیلی کمه اما قدش بلند و شیطنت زیاااد

2738
دختره منم سه ماهه دیگه 4 سالش پر میشه 13400 همه راههارو رفتم ولی بیفایده 

چ راهی مثلا چ دکتری ببرم اخه خیلی باریک پاهش لباسا نوزادی شورتا وشلوارکاش براش خوبن

اینقدربدم ازاینجورمردها که دیدگاه اینطوری دارن میاد!!که میگن دکتر نبرعیب روش میذارن

خستم شده هرجا میبرم دکتر باهام میاد ک مبادا درمورد وزنش بگم

پس تودکترچی میبری؟😐 یعنی درمورد وزنش به دکترنمیگی!!

ن فوقش سرما خوردگی چیزی .بهداشتم چیز خاصی نمیگه فقط میگه وزنش کم قدش بلند 

چ راهی مثلا چ دکتری ببرم اخه خیلی باریک پاهش لباسا نوزادی شورتا وشلوارکاش براش خوبن

انواع شربتای اشتهااور بهش دادم چکاب کامل دکتر واسش نوشت انجام دادم هیچ مشکلی هم نداره ولی وزنی اضاف نمیکنه داخل شیرش چهار مغز میرختم میگفتن تپل میکنه ولی ولسه دختره من تاثیری نداشت دیگه بیخیالش شدم

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن

بچه های منم کم وزن هستند پسرم سه سال و هشت ماهشه تازه شده ۱۲/۵  دخترم ۲۲ ماهشه ۹/۵ پسرم و خیلی دکتر بردم دکبار چکاپ داد سالم بود ولی خیلی بد غذاست الان به زور اشتهاآور داره غذا میخوره دخترمو دیگه باباش نذاشت ببرم دکتر میگه اینا همینن اذیتشون نکن ولی خیللللی نگران قد پسرم هستم

2706