2737
2734
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 135 پست

عزیزم ی سوال: کابری های تعلیق شده رو عزیزم توروخدا فعال میکنید خب ماها میتونیم این وقت و هزینه رو توسایتها و واستاپ و اینستاو.... صرف کنیم ولی میایم اینجا  برا خاطر اطمینانی که به شما داریم تورو خدا دوستانمونو کابری شونو برگردانید لطفن اگه دلت سوخت بیا خصوصی اسمشو بگم باالتماس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ی سوال: کابری های تعلیق شده رو عزیزم توروخدا فعال میکنید خب ماها میتونیم این وقت و هزینه رو تو ...

نه اونایی که با شکایت کاربرا حذف میشن دیگه فعال نمیشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
نی نی یار راهی نیس من همه تاپیکام حذف بشه؟ پارتی بازی ای چیزی😢

نه عزیزم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی  یار  چرا  نمیشه  امشب  عکس  گذاشت ؟ جریان  چیه ؟  یا ...

مشکل فنی داره عزیزم

چشم خانوم مهربون  چقد شما خوبی .مثل عکس پروفایلت گلی    

چشمتون پر نور خودتون گُلین  

2738

خیلی مهربونی نی نی یار 

امیدوارم همیشه سلامت باشید 🌹❤

ولی تاپیکای من همش میترکه 😁دلیلشم فکر کنم یکبار خودتون بهم گفتید 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
نه اونایی که با شکایت کاربرا حذف میشن دیگه فعال نمیشن

نی نی یار از عدالت دوره خب شما نیمه خالی لیوانو میبینید طرف ی ملیون تاید داره باشه که ی دونه شکایت داشته باشه طرف هزار تا رفیق برا خودش دستوپا کرده حالا ی دشمن داره این به نظرم از عدالت دوره  اصلن صحیح نیس  به نظرم

تا نی نی یار سرش گرمه یکیتون تایپک گرونی بزنه خخخخخ

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706