2726
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 135 پست
 مرسی گلم

شما موضوع بده ما تاپیک بزنیم 😐 همه موضوعات خوبها رو تعطیل میکنید که 😆 پر بازدیدها فاجعه است فاجعه 

دروغ  و فقر فرهنگی😕

مدیر تگ کنم ببینه اوضاع تغییر نکرده 😕

@مونا_تهرانی      

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
سلام عزیزم.من روزی یه تاپیکم رو میذارم توی تاپیک شما که حذف کنید ولی فقط دوتاشون حذف شدن تاالان.دلیل ...

مطمئنین؟ گاهی لایک نمیکنم ولی حذف میکنم چک کنین همیشه شایدم شلوغ شده ندیدم  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه دستتون نیست

نه عزیزم، دست من بود عمرا نمیذاشتم بعضی تاپیک ها بره اونجا  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی یار جان خیلی خیلی ممنون بابت زحماتتون یک دنیا سپاس 🌼🌼🌼

انجام وظیفه است

2728
مطمئنین؟ گاهی لایک نمیکنم ولی حذف میکنم چک کنین همیشه شایدم شلوغ شده ندیدم    

آره عزیز چک میکنم.دوروز پیش تاپیکی با عنوان  فخرالزمان رو گذاشتم ولی حذف نشد.ساعت 5 که بشه باز میذارمش.خیلی تاپیکام زیاد شدن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عزیزم منم اگر ساعت 4 صبح بودم اذیتم میکردین شاید بدتر بودم ولی نی نی یار یک خیلی گله چون اون موقع که ...

اره  اینو راست میگید من یهبار تا اون ساعات بیدار بودم میخاستم خودمو قطع دسترسی کنم یکی  عکس پخش میکرد یکی کپی میکرد یکی باز در مورده عکسه تاپیک میزد بازیکی سلام میداد  میرفتیم توش عکس میزاشت  یه اوضاعه متشنجی تواون ساعات هست که ادم  کلافه میشه من یهبار یکی اومد تو تاپیکم یهو عکس گذاشت سه روز شوک بهم وارد شده بود میخاستم بیام نی نی سایت دستام میلرزید.و اشکام میریخت ...خداییش خیلی اون ساعات سخته کنترلش

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
نی نی یار هنو با من قهری؟؟😢🥀

نه عزیزم از اول هم قهر نبودم

آره عزیز چک میکنم.دوروز پیش تاپیکی با عنوان  فخرالزمان رو گذاشتم ولی حذف نشد.ساعت 5 که بشه باز ...

الان بازه تاپیکم اون تاپیکم پیدا کنین صفحه اش رو بذارین ببینم چرا نبستم

نه عزیزم از اول هم قهر نبودم

قاشقتم دیگه حرف زشت نمیزنم دیگه خودم تو دهن خودم فلفل ریختم اوندفه😀😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
شما موضوع بده ما تاپیک بزنیم 😐 همه موضوعات خوبها رو تعطیل میکنید که 😆 پر بازدیدها فاجعه است فاجعه& ...

کاش پربازدید ها رو بدن دست من

اون موضوعاتی که میگین خوب الان کاربرا اصلا نمیتونن بحث کنن یک وقتی همون تاپیک ها از چشممون دور می مونه بعدش کلی کاربر به خاطر فحش بسته میشن ثانیه ای نمیتونن بحث کنن

یهو دلم خواست بنویسم دوستدارم

اره  اینو راست میگید من یهبار تا اون ساعات بیدار بودم میخاستم خودمو قطع دسترسی کنم یکی  عک ...

همه ی اینا هست بی خوابی هم بهش اضافه میشه وقتی تا ساعت 4 صبح بیدار باشین خسته  هستین دیگه درسته؟

2706