2726
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 135 پست
نی نی یارجان سلام.من نمی دونم چحوری لینک بدم میشه تاپیکاموپاک کنید.سپاس

تو تاپیک امضام لینک بذارین ، همین صفحه اول کامل با عکس در حد سواد اکابر توضیح دادم لینک گذاشتن رو  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

سلام عزیزم.من روزی یه تاپیکم رو میذارم توی تاپیک شما که حذف کنید ولی فقط دوتاشون حذف شدن تاالان.دلیلش چیه؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گلبرگمغرور  حرف بدی نزدم فقط از شرایط به نفع جوان های مملکت کمی فقط کمی گله کردم

عزیزم ممنوعه خب

فردا یاداوری کنین تو تاپیک امضام باز میکنم ولی قول بدین تو هر شرایطی هستین رعایت کنین  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
تاپیک های شعر و ادبیات استقبال نمیشه ولی بازم چشم.    

کاش پربازدید ها دست من بود تاپیک های خوب رو میذاشتم اونجا تا استقبال بشه

مگه دستتون نیست

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
فقط منظورم تاپیک های گرونی اینا نیستا تاپیک جنسی زشت رو میبندیم میزنن تاپیک مزاحم ها رو میبندیم میزن ...

متاسفانه ما اینجا مریض جنسی زیاد داریم تاپیک ها از هر ده تاش یکیش خوب و اموزنده است تو جامعه هم اگه دقت کنید خیلیییی زیادن و چاره ای ندارن فقط کاشکی یه جوری بود که وقتی یکی از اینا قطع شدن دیگه کاربری جدید نسازن  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
عزیزم ممنوعه خب فردا یاداوری کنین تو تاپیک امضام باز میکنم ولی قول بدین تو هر شرایطی هستین رعایت کن ...

ای بابا  ولی چشم  ایشالله رعایت میشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

همین که انقدر مهربان و با حوصله هستید برامون یک دنیا ارزش داره.همیشه سلامت و موفق باشید  

من همین یک نفس از جرعه ي جانم باقيست⚘آخرين جرعه ي اين جامِ تهي را تو بنوش..💛

نی نی یار هنو با من قهری؟؟😢🥀

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
نی نی یار تو خیلی خوبی کاش نی نی یار یک ی کم ادب و اخلاق ازت یاد بگیره

عزیزم منم اگر ساعت 4 صبح بودم اذیتم میکردین شاید بدتر بودم ولی نی نی یار یک خیلی گله چون اون موقع که شیفت ایشون هست خیلی شلوغه و تاپیک های بدی هم زده میشه همین ابهت رو داشته باشن بهتره 

2706