1265
1267
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 135 پست
بله

وای  چقدر بد😔 چشم گلم حتما راهنمایی میکنم  این عزیزان  رو اگه ببینیم...من هنوز کسیو پیدا نکردم بزنه پنج تو حرفهام😔 ولی شما خیلی خوبی

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ما هم گناه داریم

میدونم گلم شما هم سایتتون ف یلتر میشه ولی شما هم کمی درکشون کنید یه سریا خیلی تو فشارن ولی قبول دارم یه سریا هم فقط جو میدن در هر صورت شما عزیز دلی مهربون    

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
1279
چی بود گلم؟ تو تاپیکم بگین چک کنم ادرس داخل امضام هست

گلبرگمغرور 

حرف بدی نزدم فقط از شرایط به نفع جوان های مملکت کمی فقط کمی گله کردم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
میدونم گلم شما هم سایتتون ف یلتر میشه ولی شما هم کمی درکشون کنید یه سریا خیلی تو فشارن ولی قبول دارم ...

فقط منظورم تاپیک های گرونی اینا نیستا تاپیک جنسی زشت رو میبندیم میزنن تاپیک مزاحم ها رو میبندیم میزنن تاپیک دعوا رو میبندیم میزنن تاپیک حجاب که توش کلی دعوا شده رو میبندیم باز میزنن تاپیک های بی ادبی رو میبندیم میزنن   

نی نی یارجان سلام.من نمی دونم چحوری لینک بدم میشه تاپیکاموپاک کنید.سپاس

عزیزم صفحه کلیدت  هوشمنده؟ یعنی میتونی جمله  ای  رو کپی کنه صفحه کلیدت؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭
1281
نی نی یارجان سلام.من نمی دونم چحوری لینک بدم میشه تاپیکاموپاک کنید.سپاس

تو تاپیک امضام لینک بذارین ، همین صفحه اول کامل با عکس در حد سواد اکابر توضیح دادم لینک گذاشتن رو  

سلام عزیزم.من روزی یه تاپیکم رو میذارم توی تاپیک شما که حذف کنید ولی فقط دوتاشون حذف شدن تاالان.دلیلش چیه؟

دکترم یه امیدایی بهم داده،شمام لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه. خدایاشکرت

حالا واقعا نی نی یار پنج تو ایران نیست؟؟

قـــــــهــــرم بــــــــــــــاهات دیگه دوست ندارم (خودش میدونه با کیم)😏😏😏😏😏😒😒😒😒😒😒 اهل شعرم...اهل تنهایی ودرد...                            پیشه ام فریاد است!!! کاسبم... کاسب دل...               صادراتم شادی....وارداتم غم و درد....                                دوستانی دارم، سرد تر از سردی برف                         گاه گاهی یخشان میشکند... گاه گاهی دلشان میسوزد ولی از روی ترحم سرزمینی دارم                                                 مردمانش همه دوست ولی از روی ریا...                        خنده ام میگیرد...دلشان مرده ولی لبشان خندان است گله از اهل تماشادارم...گله از اینهمه حاشا دارم...  خنده ام میگیرد!!من خودم اهل تماشا هستم...                گاه گاهی دلی میسازم و میفروشم به شما...               تا به آواز صداقت که در آن زندانیست...                       دل بی مهر شما تازه شود... چه خیالی چه خیالی!!       خوب میدانم دلتان بی مهر است
1226
گلبرگمغرور  حرف بدی نزدم فقط از شرایط به نفع جوان های مملکت کمی فقط کمی گله کردم

عزیزم ممنوعه خب

فردا یاداوری کنین تو تاپیک امضام باز میکنم ولی قول بدین تو هر شرایطی هستین رعایت کنین  

فقط منظورم تاپیک های گرونی اینا نیستا تاپیک جنسی زشت رو میبندیم میزنن تاپیک مزاحم ها رو میبندیم میزن ...

متاسفانه ما اینجا مریض جنسی زیاد داریم تاپیک ها از هر ده تاش یکیش خوب و اموزنده است تو جامعه هم اگه دقت کنید خیلیییی زیادن و چاره ای ندارن فقط کاشکی یه جوری بود که وقتی یکی از اینا قطع شدن دیگه کاربری جدید نسازن  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
عزیزم ممنوعه خب فردا یاداوری کنین تو تاپیک امضام باز میکنم ولی قول بدین تو هر شرایطی هستین رعایت کن ...

ای بابا  ولی چشم  ایشالله رعایت میشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
1241