1232
1226
عنوان

کاربران عزیز

1568 بازدید | 135 پست

سلام دوستان گلم  

ازتون خواهش میکنم قوانین سایت رو رعایت کنید وقتی تاپیکی حذف میشه ،به هر دلیلی یا گزارش یا توسط سایت فرقی نداره،  در ادامه اش تاپیک نزنین ، وقتی تاپیکی حذف میشه یعنی بحثش خوب نبوده حتی اگر گزارش میخوره و حذف میشه ، لطفا رعایت کنید   

به دوستاتون هم وقتی تاپیکی میزنن که در ادامه تاپیک حذف شده بوده بگین ممنوع هست کاربریشون رو از دست میدن

خیلی ها رو قطع میکنیم به خاطر تاپیکشون که خوب نبوده بعد کاربر دیگه همون تاپیک رو میزنه  

پ.ن خواهش میکنم تاپیک های منفی ، تاپیک های خبرای بد نزنید تاپیک هایی که شایعه میشه نزنید ولی در عوض تاپیک های مثبت بزنید  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

چشم 

مثلا من کاربر حرف گوش کنی هستم😅😊

عیدتون مبارررررک😘 واستون هفت سین چیدم😉🕯🌱🍎🕜🌟🍟🐡💰🍔🕯____ ببخشید دیگه من تنبلم حال ندارم سفره هفت سینمو جمع کن حالا چه کاریه باشه تا سال بعد😊
1233
1167
   ما هم گناه داریم

مگه  شما رو  توبیخ میکنن؟

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭
1241