1265
1273
عنوان

کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 135 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

همه ی اینا هست بی خوابی هم بهش اضافه میشه وقتی تا ساعت 4 صبح بیدار باشین خسته  هستین دیگه درسته ...

دقیقا 

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭
1279

از زحمات بی دریغی که میکشین سپاسگزارم؛ ولی یک انتقاد هم داشتیم؛ برداشت من اینکه در نی نی یار ها؛ فقط شما یک نگاه سخت و منفی نسبت به حضور آقایون دارین.

همیشه سعی کن مثلمردی باشی که آرزو داری توزندگیخواهرت باشه.
سلام.اگه ناراحت نمیشیدو بهتون برنمیخوره من یه سوال بپرسم؟

سلام عزیزم میدونم چی میخوایین بپرسین    واسه قطع شدنتون؟ شانس اوردین تو امضاتون اینو نوشتین وگرنه همینم قطع میشد

1274
الان بازه تاپیکم اون تاپیکم پیدا کنین صفحه اش رو بذارین ببینم چرا نبستم

بله الان میذارم.تشکر

دکترم یه امیدایی بهم داده،شمام لطفا با فرستادن یه صلوات از خدا بخواید کمکم کنه مامان بشم.حیفه شوهرم بابا نشه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه. خدایاشکرت
1226

سلام خسته نباشی عزیزم،میشه این تاپیکموپاک کنید؟توتاپیکتونم گفتم اماپاک نکردین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2196238/خانمای-ساکن-پرند-میشه-بیاین

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1280