2703
2553
عنوان

پوشک پوشک پوشک کیا مشکل پوشک بچه دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمتش مثل بیرونه؟؟؟

حالا شما با توجه به محل زندگیت بگرد تو دیوار ببین قیمتش چنده

الان من مولفیکس ۴۰تایی سایز ۴ رو ۵۷تومن پیدا کردم میخوام برم بخرم در صورتیکه فروشگاههای اطراف زیر ۷۰تومن نیست

2720

مولفیکس که خیلی افتضاح شده قبلا خوب بود

من ببم ترجیح میدم به مولفیکس

استارتر مرسی رو هم امتحان کن من الان مرسی میبندم راضیم

من مشکلم با پوشکا اینه از دوختش پاره میشه ومیریزه بیرون مولفیکس ببم کنفی به دو سه ساعت نکشیده از دوختش پاره میشد ومحتوایتش میریخت بیرون

الان چند روزه مرسی میبندم خوبه نمیریزه بیرون

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
من تواینجا یه پوشک پارچه ای دیدم خیلی باحال بود قابل شستن بودبه پارچه که بدن حساس نمیشه به صرفه بود

اونا شورت آموزشیه یکی دو بار جیش کنه دیگه باید عوض بسه مال از پوشک گرفتنه

منم مای بی بی میبندم راضی ام ولی بهترین پوشکی که استفاده کردم پریما بود که متاسفانه صد تومن شده😓

مای بی بی پلاستیک داره به دخترم نمیسازه منم پمپرز میبست حرف نداشت ۲۵ تاییش شده صد تومن

2714
مولفیکس که خیلی افتضاح شده قبلا خوب بود من ببم ترجیح میدم به مولفیکس استارتر مرسی رو هم امتحان کن ...

مولفیکس و ببم  بستم مضخرف بود ... آره مرسی گرفتم بد نبود فقط خیلی کمه به زور پیدا میشه

وقت بخیر ، الان یکی از بستگاه ما برا دخترش پوشک پریما ترک میبنده خیلی راضیه قمتش هم مناسبه 89000 از ...

سلام گلم ممنون من پمپرز پیدا کردم ۷۰۰۰۰ هزار تومان خیلی مناسب خیلی 😁 فعلا خریدم مرسی که گفتین

2706