2726
عنوان

گم شدن رم

3237 بازدید | 14 پست

وای بچه ها رمم پشت گارد گوشیم بود گم شده نمیدونم بیرون گم شده توخونه اس دارم دیوونه میشم از دیشب همش دارم گریه میکنم😞

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه واسه چی ما اینقدر گم کردیم که نگو فدا سرت

آخه کلی عکس وفیلم داشتم توش شغل پدرمم جوریه که اگه کسی اونو پیدا کنه بدبخت میشم😞

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
2728
انشالله پیدا میشه

ان شاءالله به دعای شما

متاسفانه واسه پیدا کردن رم هیچ راهی وجود نداره امیدوارم چیز شخصی توش نداشته باشی

همینه که زندگیمو بهم ریخته پرعکس وفیلمه بدبخت شدم رفت هنوزم به خانواده ام چیزی نگفتم

سلام عزیزم من تازه تاپیکتو خوندم چی شد اخر رمتو پیدا کردی؟اتفاقی ک نیفتاد؟

سلام 

آره بانوجان

یکی از دوستان گفت آیه آخر سوره انفطارو بخونم پیدامیشه خوندم خداروشکربعد سه روز پیداشد افتاده بود کنار پایه عسلی چون فرش تیره بود عسلیم تیره اصلا ندیده بودمش 

من رمم رو پشت کاور گوشیم گذاشته بودم نمی دونم کجا افتاده همه ی خونه رو زیرو رو کردم نیس که نیس😔😣😣 ...

منم دقیقا همینکارو کردم .الان رمم نیست یا خدا

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

منم گم کردم 😭😭😭😭😭😞😞

توی جعبه عینکم گزاشتم خیر سرم گم نشه توی ماشین عینکم رو برداشتم مثل اینکه افتاده داخل ماشینو گشتم اما پیداش نکردم که نکردم در حیاطم گشتم پیدا نشد

دوستان برام دعا کنید من دیگه به فکرم چیز دیگه ای نمی رسه🥺😢

منم گم کردم 😭😭😭😭😭😞😞 توی جعبه عینکم گزاشتم خیر سرم گم نشه توی ماشین عینکم رو برداشتم مثل اینک ...

عزیرم برای تو پیدا شد؟

خدایا شکرت بابت داشتن دخترم 👶🏻🩷 عمر مامان بی صبرانه منتظر دیدار باهاتم قول بده سر وقت و صحیح و سالم بیای پیشم قشنگم 🌝🍒 تاریخ. ¹⁴⁰²,⁶,¹⁷

برای منم گم شده همه دارو ندارم کل خاطراتم توش بود آگه بیرون گم شده باشه آبروم میره یکی ببینه😭دعا کنید پیدا بشه

خدایا شکرت بابت داشتن دخترم 👶🏻🩷 عمر مامان بی صبرانه منتظر دیدار باهاتم قول بده سر وقت و صحیح و سالم بیای پیشم قشنگم 🌝🍒 تاریخ. ¹⁴⁰²,⁶,¹⁷
2706