2726

بنظرتون برا بچه چهمدل سرویس چوبی بخرم؟ بعضیا میگن ساده و نوجوانی بخر که تا بزرگیش استفاده بشه، باز به نظر خودم بچه بیشتر با رنگای شاد و چیزای رنگی حال میکنه، دوسدارم رنگ اتاقش شاد باشه و پر از چیزای رنگی.شمانظرتون چیه؟

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓

اگه توان مالی داری که بعدا نوجوانی بخری خب الان بچگونه بخر

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

من سرویس چوبشو کودک نوجوان گرفتم سفید وکیوم سوزنی تاج داره روش گلش نقره ای 

کلا نوزادیم میگرفتم سفید میگرفتم 

وسایلشو رنگی بگیر

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگم بعد ده دوزاده نهایت چهارده پونزده سال که دیگه کلا مجبوری عوض کنی تخت و کمد بچتو دیگه ،اخه خراب میشه و دلتو میزنه

من ممبران فیلی رنگ گرفتم،از نظر زیبایی محشره و هیچ جا مثلش ندیدم و همه عاشقش میشن، درسته شیکه اما به نظرم برای من شیکه نه برای پسر کوچولوم،اگر برگردم به قبل یه سرویس طرح بچه گانه ی هفت رنگ برای پسرم میگیرم،مگه چقدر بچگی میکنن که اسیر رنگای سرد و خنثی باشن،

میگم بعد ده دوزاده نهایت چهارده پونزده سال که دیگه کلا مجبوری عوض کنی تخت و کمد بچتو دیگه ،اخه خراب ...

آره دیگه نوزادیو ک نمیتونی بیشتر از 3سال یا4سال استفاده کنه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
من ممبران فیلی رنگ گرفتم،از نظر زیبایی محشره و هیچ جا مثلش ندیدم و همه عاشقش میشن، درسته شیکه اما به ...

اره منم میگم برا دل بچه باید خرید، چون اونا رنگها توی یه سنی خیلی توجهشون جلب میکنه، ولی بچه ها میگن وسایلش رنگی باشه و در و دیوار اناق و تزیینات، 

آره دیگه نوزادیو ک نمیتونی بیشتر از 3سال یا4سال استفاده کنه

نه عزیزم منظورم همون نوجوانیه که معمولا ساده و وکیوم مد شده میخرن

نه عزیزم منظورم همون نوجوانیه که معمولا ساده و وکیوم مد شده میخرن

خب اونو بخری دیگه تا12سالگی ک خودت میگی استفاده میکنه دیگه

اره منم میگم برا دل بچه باید خرید، چون اونا رنگها توی یه سنی خیلی توجهشون جلب میکنه، ولی بچه ها میگن ...

منم وسایل و درو دیوار رنگیه،اما باز میگم در حقش ظلم کردم که سرویسش رو مناسب سنش نگرفتم

منم وسایل و درو دیوار رنگیه،اما باز میگم در حقش ظلم کردم که سرویسش رو مناسب سنش نگرفتم

اوهوم به نظر منم مناسب سن بودن مهمتره از دل خودمون، اخه دید بچه با ما فرق داره، من خیلی دوس دارم اتاق بچم رنگ و وارنگ باشه،

چوبشو سفید بخر و بقول خودت نوجوانی بقیه چیزا مث پرده و دیوارا و اسباب بازیاسو رنگی رنگی بخر🤗

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭