2733
2734

مامانم افسردس و واقعا تحملش سخته نمیدونم چیکار کنم چند هفتس برا زایمان اومدم شهر خودمون خون به جیگرم شده با شکم گنده از دستشویی بگیر تا کلیدبرق خونه رو تمیز کردم باز الان بازار شامه بدون دمبایی میره دستشویی دستشم نمیشوره حتی فقط ناهار 2 بشقاب شام 2 بشقاب برنج میخوره به من میگه بیا جمع کن خودش همونجا میخابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با این حاله مامانتون خونه باشی که خیلی بهتره

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2738

خوب تو كه ميشناسيش چرا پاشدي رفتي خونش. دختر عاقل

اونكه دست خودش نيست بايد دركش كني كه رفتاراش غير اراديه 

بيخشيد اين علايمي كه تو ميگي حتا نياز به بستري هم داره ولي بنظرم جمع كن برو خونه خودت ي پرستار يا كارگر بگير بياد كمكت راحت تري

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست
زشته درمورد مامانت اومدی اظهار ناراحتی میکنی بچگی خودت و به یادبیار بنده خدا گناه داره سرش غر نزنی ا ...

زشت نيست!!! ما كه نميشناسيمش لابد عاجزه ك اومده اينجا حرف ميزنه!!!

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست

وزنش خیلی بالاست بهش میگم مامان اینجوری مریض میشی میگه تو خودتگشنه ای نداری بخوری به من میگی نخور...جلو شوهرم ابرومو برده میوه رو با یه کیلو گرد وخاک روش میاره میزاره جلوش یا 2 سال قبل یه کیلو میوه خریده میگه فلانی یادته براتون میوه خریده بودم چقدر بول ریختم شکم مردم کلا انگار اصلا بد و خوبو تشخیص نمیده اصلا هر حرفی رو میزنه

2706