2726
عنوان

دفتر سپاسگزاری

15616 بازدید | 168 پست

همین الان یه دفتر بردارید..شروع کنید بنویسید بابت چه چیزهایی سپاسگزار خدا هستید مثلا

۱_خدایا سپاسگزارم بخاطر آرامش و سکوتی که الان برقراره.

۲_سپاسگزارم بخاطر سقفی که بالا سرمونه

۳_بخاطر لباسی که تنمونه سپاسگزارم

خلاصه هر چی که فکرشو میکنید پتو .همسر خوب .بچه.بخاری.نعمت آب . برق و یا شغلتون ..حقوقتون.پدر و مادرتون.روابط اجتماعیتون و ..... هر چی که به ذهنتون میاد. هر شب قبل از خواب و هر روز صبح به محض چشنم باز کردن از خواب مرور کنید و سپاسگزاری کنید‌ و اکر هر روز چیز جدیدی به ذهنتون رسید به موارد اضافه کنید‌.و باید در اون لحظه واقعا سپاسگزار خدا باشید که فقط اون بوده که این نعمت هارو بی منت به شماداده.بعد از یه مدت تغییرات مثبت رو در زندگیتون میبینید

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
ممنون عالی بود    

خواهش..حتما حتما انجام بده..بخدا نتایجش عالیه..فقط یادت نره اون لحظه باید احساس خوب داشته باشی و همه چیز رو از خدا ببینی نه از بنده خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش..حتما حتما انجام بده..بخدا نتایجش عالیه..فقط یادت نره اون لحظه باید احساس خوب داشته باشی ...

حتما ممنون خدا اجرت بده خیلی آموزنده ومفید بود 😚

تمام مشکلاتمون ازسرناشکرییه 😥

2728

عاللللللی دمت گرم.من تقریبا هر روز خدا رو شکر میکنم ولی بنویسم خیلی یهتره.باید یه دفتر چه کوچیک امروز دزست کنم.شکر نعمت خیلییییی حال عجیبی میده

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
عاللللللی دمت گرم.من تقریبا هر روز خدا رو شکر میکنم ولی بنویسم خیلی یهتره.باید یه دفتر چه کوچیک امرو ...

حتما انجام بده..اگر الان دفتر نداری توی کاغذ ..توی یادداشت گوشی انجام بده..یه وقت سرد میشی ..از الان شروع کن

منو همسر برا پولا هایی که داریم هم خیلی شکر میکنیم.حتی برا ۱۰۰۰تومن پول که دستمون میاد ..خداروشکر هزار بار سپای.این روزا خدا داره همش برامون پول میرسونه

شکر نعمت نعمتت افزون کند

حتما ممنون خدا اجرت بده خیلی آموزنده ومفید بود 😚 تمام مشکلاتمون ازسرناشکرییه 😥

جواب میده شک نکن. وقتی به یه بچه یه شکلات میدی ازت تشکر میکنه چقدر دوست داری دوباره بهش شکلات بدی..خدا هزاران بار از ما بخشنده تر ...

عزیزم منم چندروزه شروع کردم به نوشتن .توهمین سایت یادگرفتم بنویسم خیلی حس خوبی داره

خداروشکر ..من واقعا دارم نتایجش رو میبینم.. خیلی زود برای جنسامون مشتری رسید و فروش رفتن.کارهامون خیلی نرم و راحت داره انجام میشه..از همع جا داره برامون پول میرسه..خدارو هزار بار سپاس

حتما انجام بده..اگر الان دفتر نداری توی کاغذ ..توی یادداشت گوشی انجام بده..یه وقت سرد میشی ..از الان ...

ای جان .انشالله خدا هم پولاتو بیشتر کنه هم برکت پول ها رو هم حال خوب جفتتون رو خوبتر کنه به خاطر این همه مهربونی و شاکر بودنت

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
ای جان .انشالله خدا هم پولاتو بیشتر کنه هم برکت پول ها رو هم حال خوب جفتتون رو خوبتر کنه به خاطر این ...

ممنونم دوست عزیز..به قول یه نفری میگه انقد نتایج سپاسگزاری انقدر عالی هست که از شدتش گریه میکنی..از این همه لطف..

بچهامن ازبس مشکلاتم زیاده وکمک ازخدا خواستم نگید قسمت حمکت گوشم پره وکلا بخاطراین حرفااصلامن نگاهم بخداعوض شده حس میکنم قدرت نداره حس میکنم خیال ادماس حس میکنم مهربون نیس کلا ازش عصبانیم بحث نمازو اینام نکنید کلابوسیدم گذاشتم کنار.شکرگذاریوگاهی میگم خدایاشکربخاطرفلانواین واون ازته دلمم میگم ولی اونقددلم گرفته ودلگیرو افسرده شدم ناکامی پس ازناکامی ک بیتفاوت شدم ب خدا ائمه و پیامبرا ک دیگ اصلاهیچ نامیدنامیدم ازشون ودیگ دیگ مدته صداشون نمیکنم چون میدونم وساطتی نمیکنن ینی فهمیدم ی مدت خودمو گول میزدم فک میکردم قدرت دارن مساعلم روحل کنن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
بچهامن ازبس مشکلاتم زیاده وکمک ازخدا خواستم نگید قسمت حمکت گوشم پره وکلا بخاطراین حرفااصلامن نگاهم ب ...

میدونی چرا نتیجه نگرفتی ..چون زمان سپاس گزاری دل چرکین بودی.به قولی سپاس گزاریت از صو تا فحش بدتر بوده..لحطه سپاس گزاری باید دلت قنج بره برای داشتن نعمت هایی که داری و واقعا سپاس گزار خدا باشی..شما اگر سایت عباس منش بری و سرگذشتشو بخوری میبینی توی چه شرایط وحشتناکی بوده اما از زندگیش لذت میبرده و خدا رو شکر میکرده و از ته دل..و از همون شکرگزاری ها الان توی فلوریدای امریکا زندگی میکنه ‌.میگه هر چی دارم از سپاس گزاری خداونده. در مورد شکر گزاری توی سایت عباس منش مطلب بخون و ویس گوش بده.نظرت عوض میشه 

چه ایده خوبی. عااااااااااااااااااااااااااااااالی 😍😍😍

از همین الان شروع کن..هر روز چیزی یادت اومد اضافه کن ..و از اول مرور کن.من یه موسیقی بی کلام دارم..اونو میزارم توی گوشم .چشمامو میبندمو شروع میکنم..حسی داره که نگو

2706