2737
2734
عنوان

آش دوغ

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جعفری و اسفناج و بقیه سبزیارو نریزی توش.مزه قرمه سبزی بگیره...فقط همون سه تاس که گفتم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731

یه کم پیاز طلایی شده با سیر ریز شده با پودر آویشن گرم تو روغن تفت میدیم اما پودر آویشن آخرین مرحله می ریزیم بعدش وقتی آش دوغ آماده شده موقع برداشتن می ریزم توش و هم میزنیم یا جداگانه می ریزم روش و با یه کم کشک تزیین میکنیم محشر میشه الانم دلم کشید   

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
نه چرا دروغ بگم شما اینبار یکم(نه خیلی گفتم که باید کمتر از گشنیز باشه)نعماع بریز عطر و بویی خونه رو ...

نعنا داغ اره ولى تازه امتحان نكردم

حرفاى هركى نشون دهنده شعور اون شخصه
2738
نعنا داغ اره ولى تازه امتحان نكردم

بد نمیشه منم اوایل به رسپی عمه مامانم که سبزیش میشد گشنیز و تره و شوید درست میکردم اما به ذائقه خودم شوید رو حذف کردم و نعنا رو اضافه....عمه مامانم تخم مرغ میزد ولی من تا زمانی که به قل بیافته هم میزنم برای همین نمیبره...روشا و ذائقه ها متفاوته دیگه

اها نوش جان رسپى اصليش براى اردبيل حانم

مرسی عزیز اها جدا خب آش دوغ  یه آش سنتی هست و  اکثر جاههای ایران هست    

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2706