2726
دو نوع کیت فعلا در بازار موجوده یه نوعش که ایرانیه و تحت لیسانس انگلیس تولید می شه که اسمش مکس 14و نوع دیگه اش که من اینو توصیه می کنم چون دقیق تره آمریکاییه با مارک آکون . روش استفاده از مکس 14تو جعبه اش هست می تونید بخرید و بخونید . روش استفاده از آکون به این صورته که روز 10یا 11 الی 18سیکلتون یا روزی که خودتون مشکوک هستید به اینکه تخمک گذارید دارید یا نه یه نمونه ادرار رو در یک ظرف تمیز بریزید . ( اول صبح نباشه ) بعد نیم ساعت بگذارید ادرار بماند بعد کیت را در ادرار فرو کنید و 40 ثانیه بگذارید بماند بعد کیت را خارج کرده و بگذارید 10 دقیقه بماند .)بهترین ساعت برای این تست ساعت 2ظهره (البته میشه بین ساعات 10صبح تا 4عصر این تست رو انجام داد)
اگه 2 خط ظاهر بشه و هر دو پررنگ و یا پایینی پررنگ و بالائی کمرنگ باشه مثبته
اگه پایینی کمرنگ و بالائی پررنگ باشه و یا فقط بالائی ظاهر بشه منفیه
اگه فقط پایینی ظاهر بشه و یا هیچ خطی نداشته باشه مشکوکه یعنی باید دوباره تست رو امتحان کنید .
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین تو تلویزیون چی آموزشهایی را به جوونها نه ببخشید مسن ها می دند
خدا به دور

http://www.resanehha.com/play-67773n74e79ca362.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]
سلام دوستان یه جدول براتون میزارم که نشون میده هر کسی از چه روزی باید این تستو شروع کنه
جدول سیکل قاعدگی
طول دوره قاعدگی
روز آغاز تست

21 روزه روز پنجم 22 روزه روز ششم 23 روزه روز هفتم
24 روزه روز هشتم 25روزه روز نهم 26 روزه روز دهم
27 روزه روز یازدهم 28 روزه روز دواردهم 29 روزه روز سیزدهم
30 روزه روز چهاردهم 31 روزه روز پانزدهم 32 روزه روز شانزدهم
33 روزه روز هفدهم 34 روزه روز هجدهم 35 روزه روز نوزدهم
36 روزه روز بیستم 37 روزه روز بیست و یکم 38 روزه روز بیست و دوم
39روزه روز بیست و سوم 40 روزه روز بیست و چهارم
وخدایی که در این نزدیکی ست.........