2737
2734
عنوان

این بوی گند تهران اخرش چی شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 31 پست

🔸بوی بد تهران هم تکذیب شد. بابا اینو دیگه مردم بو میکشن. نرخ تورم نیست که همه نتونن محاسبه‌ش کنن!

🔹‏اون ‌موقع که گوشت و‌ مرغ رو گرون کردین و مردم رفتن سمت نخود و لوبیا، باید فکر این‌روزا رو می‌کردین

🔸تهران رو یجوری بوی گند گرفته که الان شما بری تو خیابون به صورت رندوم تو قیافه هرکی زل بزنی، بدون هیچ حرف اضافه ای میگه بخدا من نبودم

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بوی بدی بود

من هرچی مسکن میخوردم سر درد خوب نمیشد

تازه یه کم بهتر شدم

شبیه بوی گاز و دود بود

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2731
گفتن دروغه چیزی نبوده شایعس

یعنی هر کی گفته بو احساس کرده الکی بوده پس ؟

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2738

دروغ بابا، دروووووغ

من چرا بویی احساس نکردم😕😕😕

البته از اینکه تهران نیستم هم بی تاثیر نیست😁😁😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

من تو اخبار خارجی چند وقت پیش خوندم که تهران فکر کنم به علت بهره برداری بیش از حد از آب پشت سد هر سال بیست و پنج سانت نشست میکنه. راست و دروغش پای خودشون. اما این میزان کم نیست و شاید ربطی هم به این موضوع که میگین داشته باشه. 

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
2706