1232
1226
عنوان

این بوی گند تهران اخرش چی شد ؟

829 بازدید | 31 پست

هنوز میاد ؟ یا تموم شد 

لعنت به شب های بعد از تو    به دردی که ماند از تو   به دادم نمیرسی   رفتی آواره شد خانه    ماندم غریبانه   لعنت به بی کسی   قلب من اینچنین آسان نمیلرزید  عشقت اما به غمهایش نمی ارزید  دنیا را بردی همراهت به نابودی   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی 

منم نفهمیدم چی شد قضیه ش؟!

نه هوای تازه و نه لباس نو می خوام💎 هفت سین من تویی من فقط تو رو می خوام💎 دلم امشب از خدا جز تو هیچی نمی خواد💎 کاش یکی ما دو تا رو با هم آشتی می داد                    

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
چه بویی؟

میگن تهران بوی بدی میداده 

هیچکس هم نمیدونس مشکل چیه 

خیلی کنجکاو شدم 

لعنت به شب های بعد از تو    به دردی که ماند از تو   به دادم نمیرسی   رفتی آواره شد خانه    ماندم غریبانه   لعنت به بی کسی   قلب من اینچنین آسان نمیلرزید  عشقت اما به غمهایش نمی ارزید  دنیا را بردی همراهت به نابودی   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی 
8

🔴 واکنش‌های طنز فضای مجازی به انتشار بوی بد در شهر تهران😂😂

🔹‏ترکیدن لوله فاضلاب تکذیب شده

برید دنبال سلطان لوبیا بگردید و اعدامش‌ کنید، کار خودشه.

🔹حالا برگشتن میگن منشا بو از ایستگاه مترو ‎"ملت" میاد. بازم انداختنش گردن ملت😂

🔹بابا وقتی گوشت و مرغ گرون میکنید مردم بدبخت مجبورا به حبوبات رو بیارن، تهش میشه همین که الان میبینید، بوش کل شهر رو برمیداره

🔹همین‌حالا که شما نشستید و با بوی گند تهران جوک می‌سازید، یک‌نفر داره وام میلیاردی می‌گیره برای ساخت نسخه ایرانی اپلیکیشن بویاب.

🔹‏فردا خبر میاد سلطان بو محکوم به اعدام شد. او که سال‌ها این بو را در انبار خانه احتکار کرده بود بعد از اطلاع رسانی مردم دستگیر و مجازات شد.

🔹هیشکی الان به اندازه راننده تاکسی‌ها از انتشار این بو خوشحال نیست. دیگه همه سوژه هاشون تکراری شده بود. احتمالا این بو کار خودشونه😂

✅به جمع 125هزارنفری مردم خوزستان بپیوندید👇👇

@khozkhabar

@khozkhabar

قربان وفای سگ ♥️

طرف ما بو نمياد😑

💙ميثاق نازم ٢٢ ماهه شد💙پسر مامان در تاريخ ٩٧/٩/٦ اولين بار گف مااااماااا❤️❤️❤️قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙وقتي بهت ميگم سلام كن دستتو ميزاري رو شكمت و ب احترامش خم ميشي💙ميري قايم ميشي تا بيام پيدات كنم💙ب سرسره ميگي فَ فَ💙عاشق شبكه پويايي💙برا همه چشمك ميزني💙به همه ميگي لباست سبز يا آبيه💙انقد مهربوني ك طرف هركي بري اول نازش ميكني💙صداي خنده هاي بلندت هميشه تو گوشمه💙آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙

الان یعنی تموم شده ؟ یا هنوز هس

1167

🔸بوی بد تهران هم تکذیب شد. بابا اینو دیگه مردم بو میکشن. نرخ تورم نیست که همه نتونن محاسبه‌ش کنن!

🔹‏اون ‌موقع که گوشت و‌ مرغ رو گرون کردین و مردم رفتن سمت نخود و لوبیا، باید فکر این‌روزا رو می‌کردین

🔸تهران رو یجوری بوی گند گرفته که الان شما بری تو خیابون به صورت رندوم تو قیافه هرکی زل بزنی، بدون هیچ حرف اضافه ای میگه بخدا من نبودم

↩همسرمهربونم💑چهل سال بعد↩جلوی آینه موهایم را شانه کنم ..👵روسری آبی ام را بپوشم و آرام آرام بروم توی آشپزخانه ..نگاهت کنم وبگم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی ..☺بگی : چقدر قشنگ شدی ..😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم ..👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵.. زشت شده ام ..و تو باز بگویی : با موهای سفید بیشتر دوستت دارم !👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم ..😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی ..بگویی : این فسقلی عجیب شبیه تو شده ..من برایت چای بریزم ..☕بچه هایمان بیایند ..مدام بگویم :قند نخور آقا ..چایی داغ نخور .. بذار سرد شه ..تو لبخند بزنی ..☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم ..👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند ..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان ..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید : پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد ..😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته ..❤باز هم نگاه های مهربانت ..👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم .💏

خیلی بوی بدی بود

من هرچی مسکن میخوردم سر درد خوب نمیشد

تازه یه کم بهتر شدم

شبیه بوی گاز و دود بود

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
گفتن دروغه چیزی نبوده شایعس

یعنی هر کی گفته بو احساس کرده الکی بوده پس ؟

1220