2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فیله مرغ و قارچو سرخ میکنم روش تخم مرغ میشکنم با نمک و فلفل سیاه. واویشکا یا همون گوشت چرخ کرده و پی ...

وااای چه خوووب من شوهرم تبلانه دوست نداره به زور به خوردش میدم کلا میگه برنج باشه با همه چی

2738
گوشت چرخ شده با پیاز داغ و رب و آبلیمو و آویشن با دو تا دونه تخم مرغ

من بدون تخم مرغ درست میکنم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
دل مرغ تو فریز خورد شده دارم با سیب زمینی پیاز زردچوبه فراوان سرخ میکنم خوشمزه میشهههه😋😋

من خییییلی دوست دارم دل مرغ اما یکی دو بار آخر خوردم معده درد شدید گرفتم نمیدونم چرا

دیگه از اون موقع نخوردم

من هروقت تنبلیم بیادیه پیازخردمیکنم تفتش میدم باادویه ورب بعدهرچی دم دستم بیادمیریزم توشووسوپش میکنم میدونم سوپ پیش غذاس ولی بانون سیرمیکنه ادمو تنبلم خودتونین😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706