2726
عنوان

بنظرتون كار درستيه يا ن؟

212 بازدید | 39 پست

بچه ها من يكسال و نيمه عروسي كردم خداروشكر وضعشون بد نيس خدا ميرسونه وقتي نامزد بودم همسر من ٦تا النگو ب علاوه ي سرويس و انگشتر و اينا برام خريده يني طلا زياد دارم اونجوري نيس ك دستم خالي باشه هرچند خودم علاقه اي ب طلا ندارم خلاصه اينكه بعد ازدواج همسرم ي مشكلي براش پيش اومد تو كارش از من اجازه گ؟؟ سه تا ازالنگوهامو فروخت الان سه تاش فقطمونده ك نميتونم بندازمشون برادرمم پول لازمه اگ من النگوهامو بدم بهش ميتونه زنشو بياره سر خونه زندگيش عروسي گرفتن ولي چون پول مستاجرو نداشت بده هنوز از هم دورن بنظرتون كار درستيه من النگوهامو بدم بش زنشو بياره 

خدايا به اميد خودت نه بنده هاي بيخودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مگه سه تا النگو چقدر ارزش داره که کل زندگی داداشتو بخواد عوض کنه. منظورم اینه که اگه داداشت انقدر پول نداره که زنشو بیاره این هارو هم بهش بدی یه ماه دیگه باز همین داستانه .شاید باید یه فکر اساسی کنه 

Shake it! shake it!
خب نکن این کارو  براچی باید این کارو کنی واااا

ميگم ك همسرم خريده بخام بدمم اول با همسرم مشورت ميكنم خب دوس دارم ب برادرم كمك كنم خيلي تو وضع بديه

با همسرت مشورت کن، اگه اجازه داد مشکلی برات پیش نمیاد

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

میدونی عزیزم منطق میگه اگه اون طلا رو برای تو خریدن تو میتونی هر کاری باهاش انجام بدی چون مال خودته ولی خب تو مملکت ماهنوز جانیافتاده در کل طلا رو مث پشتوانه زندگی پسرشون میلینین انقد برات حاشیه و اعصاب خوردی ایجاد میکنن به نظرم بهتره اینکارو نکنی البته بازم خودت بهتر خانواده همسرتو میشناسی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

و باهاشون شرط کن که قرضی بدی و پست بدن

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

با شوهرت مشورت کن 

بعدشم ب عنوان قرض میخوای بدی ب داداشت 

حالا ینی هیشکی نیس ک بهشون پول بده تو باید النگو بفروشی

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
مگه سه تا النگو چقدر ارزش داره که کل زندگی داداشتو بخواد عوض کنه. منظورم اینه که اگه داداشت انقدر پو ...

٦تومن كم داره ديگ خودشو ب هر دري زده نتونسته اينو جور كنه من اين سه تا النگو رو بدم بذار رو پولش ميتونه زنشو بياره

2706