2726
عنوان

پریود نشدن بعد از سقط

42768 بازدید | 74 پست

من 24 روز قبل سقط کردم. در شش هفتگی.

دوره های پریودم 24 روزی

الان همممممه علایم پریودی رو دارم اما پریود نمیاد

بی بی چکم منفی بود

نظرتون چیه؟

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پریود نشدن بعدسقط تا۵۰روزعادیه عزیزم منم دورهام ۲۷روزه بود ولی بعدازسقط روز۳۲ پریود شدم  وهمی ...

منظورتون اینه از اولین روز سقط ۳۲روز گزشت که پری شدین؟

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
من الان ۵ ماهه درگیرم . ۴۰ روز که خونریزی پشت سر هم داشتم . بعدش هم با تاخیر پریود شدم . الانم که کل ...

ای واااااای چقدر بد. من ساده منتظر بودم زود پریود شم اقدام کنم. چند هفتگی سقط داشتی؟  

بچه ها تورو خدا برای من دعا کنید هفته ۴ هستم   

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
پریود نشدن بعدسقط تا۵۰روزعادیه عزیزم منم دورهام ۲۷روزه بود ولی بعدازسقط روز۳۲ پریود شدم  وهمی ...

آخه من منتظرم پریود شم اقدام کنم. سقط چند هفتگی داشتی؟

علتش رو نفهميدي؟ چرا قلب تشكيل نشد؟ من نميدونم چجوري علتش رو بفهمم كه ديگه اينجوري نشه بقايا نداري ...

دکترم گفت به صورت اتفاقی پیش میاد . و گفت چون یک بار اتفاق افتاده پیگیری خاصی نمیخواد. گفت که برم و اقدام کنم.

بقایا هم نداشتم چون سونو واژینال کرد گفت همه چی خوبه.

2706