2733
2739
عنوان

سیسمونی چیدید بیان ببینم!؟!؟!؟

330 بازدید | 26 پست

سلام دوستان ایده برا تزیین اتاق نی نی پسر میخواستم کسی چیزی بلده ممنون میشم بگید یه چیزدیگه مارسم چیدن سیسمونی نداریم که بیان ببینن و برا جهیزیم که نچیدم که ببینم هی گفتن فلان نداشت این نداشت درصورتی ک داشتم وتوی دید نداشته بودم به نظرتون حالا سیسمونیمو بذارم کامل بیان ببینن یا نه چون خودم متنفرم ازاین رسم

ن کی حالا رسم چیدن سیسمونی دارع ماهم داشتیم الان چند ساله که دیگ این رسمو به جا نمیارن میگن.چه دلیلی داره یکی ببینه هر.چقدم داشته باشی تهش یه ایراد میگیرن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بدم میاد چشت میزنن خخ

بالاخره زایمان کنی میان خونت 

مرتب بچین میان میبینن

برو سایتها بزن سیسمونی پسرونه ست گرفتی؟؟

من اخر این ماه میچینم پسرم روزای اخر بهمن ب دنیا میاد

هر طور خودت راحتی عمل کن،برا دلخوشی مردم زندگی نکن،فک می‌کنی همین آدما اگه همه سیسمونی رو ببینن راضی میشه طبع غیبتشون؟؟؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

من که مراسم نگرفتم چون قرار بود بعد زایمان خونه بابام باشم غیر وسایل چوبیش بقیه اش همونجا گذاشتم موند 

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738
منم بدم میاد چشت میزنن خخ بالاخره زایمان کنی میان خونت  مرتب بچین میان میبینن برو سایتها بزن ...

اخی عزیزم منم نی نیم هفته دیگه مجبوری بایددنیابیاد اونم طبیعی!سیسمونی و مرتب چیدم همین چندروز چیدم چون استراحت بودم

من که مراسم نگرفتم چون قرار بود بعد زایمان خونه بابام باشم غیر وسایل چوبیش بقیه اش همونجا گذاشتم مون ...

منم خیلی وسایلشخونه مامانمه چون استراحت اینجام بعدشم چندروزی پیششونم ،نگران حرفشونم مث جهازم نشه ک این نداشت اون نداشت

نه عزیزم بزار هر چی می خوان بگن ،باید هر کی به نوبه خودش جلوی این رسوم مسخره رو بگیره

اره بخدا بس که رسم مسخره ای شاید یکی نداره من هم جهیزیم هم سیسمونی خوب خریدن مامانمینا ولی دلیلی برای نمایشش نمیبینم

منم خیلی وسایلشخونه مامانمه چون استراحت اینجام بعدشم چندروزی پیششونم ،نگران حرفشونم مث جهازم نشه ک ا ...

واس منم گفتن جهاز دیدن نکرده لابد هیچی نداره بعد بدنیا اومدن پسرم واس تبریک اومدن خونمون دهنشون باز موند واس من حرف اهمیتی نداره مهم فقط و فقط شوهرمه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2706