1464
1411

🔹روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند، فضای منزلتان خالی از نقاشی های کودکانه خواهد شد؛ دیگر اثری از شکلک های خندان بر روی دیوارهای خانه، حک کردن اسامی بر روی پارچه ی دسته ی مبل ها و طرح های لرزان انگشتی بر روی شیشه های بخار گرفته ی پنجره های خانه نخواهد بود.

🔸روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند، دیگر اثری از هسته های میوه ها در زیر تخت ها وجود نخواهد داشت. در آن روز می توانید مدادی را بر روی میز برای يادداشت كردن پیدا کنید و شيرينی داخل یخچال باقی خواهد ماند.

🔹روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند میتوانید برای خود غذاهای بخارپز به جای ساندویچ هات داگ یا همبرگر درست کنید. میتوانید زیر نور شمع غذا بخورید بدون آنکه نگران دعوای فرزندانتان برای فوت کردن شمع ها باشید.

🔸روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند زندگیتان متفاوت خواهد شد آنها آشیانه تان را ترک خواهند کرد و خانه تان آرام... ساکت... خالی و تنها خواهد شد.

🔹در آن زمان است که به جای چشم انتظاری برای فرارسیدن «روزی»، دیروزها را مرور خواهید کرد... آن روزها "دلتنگ" امروزتان خواهید بود

🔻پس امروزتان را با آنها عاشقانه زندگی کنید 😊❣️

وااای دلم گرفت با این من❤😭همیشه به دختر کوچولوم هلنای عزیزم میگم مامانی کاش تو بزرگ نشی همیشه تو بغلم جا بشی😭😭😭❤

همیشه دستات کوچولو باشه بوی نی نی بدی😭❤

تاتی تاتی کنی واسه من و بابایی 

چقدر سخته دل کندن از بچگیات دخترم میشی یه خانوووووم دیگه تو بغلم جا نمیشی مثل خودم بزرگ میشی تو پستیا و بلندس های زندگی میفتی و پخته میشی

. خواهر نداشته ام میشی فدات بشم کوچولوی من ❤❤❤

مامانای گل قدر کوچولوهاتون رو خیلییییی بدونین خیلی زود بزرگ میشن  و دیگه تو بغلمون جا نمیشن💔❤

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

یکی دیگه میاریم😁

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
1473

ای جان☹❤

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

ب دخترت حسودیم شد

چقد از داشتن مادری مثل تو خوشبخته

خدا برای هم حفظتون کنه گلم

من تک دخترم..از مادرمم محبتی ندیدم...برام دعا کن یه روز دختر داربشمو مثل تو باشم😚

خدایا ممنونم بخاطر داشته هام
روزي كه فرزندانتان بررگ شوند شما ديگر پير شده ايد اين برا من خيلي سخته 

ن پیر نمیشی اگه خودت بخوای

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1334

من این متن رو خوندم یهو اشکام اومد رو صورتم😢😢😢😢

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

هم خندیدم هم دلم گرفت با این متن 

💕گل زیبای مـن , دختـرم💕روزی بانویی میشوی خیلی شبیه من ,,, و من چقدر به تو افتخار خواهم کرد , جان مادر , یادت بماند برای بانو شدنت جوانی ام را داده ام ,,, ثمره جوانی ام , از تو انتظاری ندارم جز اینکه باشی و باشی و باشی💕

گریم گرفت هلنا 😭😭😭😭😭

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1476

پسر منم ۵ سالش شده .. عاشق هیکلشم ...

میگه مامان من بزرگ بشم تو پیر میشی میمیری؟ میگم آره مامان همه میمیرم..میگه پس منم زود میام پیشت 😭😭😭

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
من این متن رو خوندم یهو اشکام اومد رو صورتم😢😢😢😢

من بند نمیشه اشکام  😭😭😭😭😭😭😭

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1457