2726
عنوان

نترس عزیزم نترس من اینجام💕

1690 بازدید | 43 پست

سلام دوستان

خیلی دوس داشتم که با چنین عنوانی یه تاپیک بزنم

(یه مادر چطور عصبانیتشو کنترل کنه و کودکش رو کتک نزنه!)

که بچه ها به قول اون کاربر عزیز بی پناه ترینن و بی گناه ترین.

و این جمله پدر و مادر عجیب آرامش می ده به وجود ظریفشون ...نترس عزیزم من اینجام...

وای به اون روزی که بچه از تنها پناهش بترسه 

وای به اون روزی که دنبال پناهگاهی جز خونه باشه ...

دوستان ازتون خواهش می کنم به دوراز جبهه گیری و توهین و تحقیر ،فقط راهکار ارائه بدید.

یادمون باشه که این فرشته ها امانتن دست ما، بذر درخت تنومند و زیبای  آینده از کودکی کاشته می شه.

البته فقط و فقط به شرط به اشتراک گذاشتن راهکار و نه توبیخ ِ هم!!!

و با ایمان به اینکه کتک زدن کودک امریست صد درصد اشتباه !!!

هر کدوم از شما نازنین ها راهکار دارید لطفا ارائه بدید.

راستش چند وقت پیش دیدم بعضی خانوما راهکارهای قشنگی به جای کتک زدن ارائه می دادن.

چه خوب می شه اگه همه راهکاراتونو یه جا ارائه بدید برا استفاده باقی مامانا از تجربیات هم!

درضمن بنده فقط استارت تاپیک رو زدم شما خودتون با نظرات زیباتون ادامه ش بدید.

من دوس دارم از خوندن تجربیات و راهکارهاتون لذت ببرم.

سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم هر وقت از دست پسرم عصبانی میشم میرم تو یه اتاق دیگه نبینمش و نزنمش یا خودمو با یه کار دیگه سرگرم کنم تا خشمم فروکش کنه

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
2728
من خودم هر وقت از دست پسرم عصبانی میشم میرم تو یه اتاق دیگه نبینمش و نزنمش یا خودمو با یه کار دیگه س ...

عزیزم بازخوردش چطور بوده؟! مفید واقع شده؟

(شخصا خیلی خوشم اومد  که عصبانیتت رو اینجوری کنترل می کنی.)

بچه ها خیلی با فهم و شعور هستن باهاشون منطقی صحبت کنیم میفهمن  سخنی از همسرم

وبا بازی و شعر به بچه ها کارهای بدشون گوش زد کنید نه با دعوا و ترور شخصیت و از همه بدتر کتک

دختر نفس زندگی  وثروت و سربلندی پدر ومادره ❤❤❤💙💚💛❤❤❤
بچه ها خیلی با فهم و شعور هستن باهاشون منطقی صحبت کنیم میفهمن  سخنی از همسرم وبا بازی و شعر به ...

عالی بود

یعنی هر دوره ای راهکار خاص خودشو داره و اصطلاحا زبان و گفتار مخصوص به خودشو!

بعلاوه که بچه ها حافظه قوی هم دارن برا ثبت خاطرات !!!(مثل کودکی خودمون!)

عزیزم بازخوردش چطور بوده؟! مفید واقع شده؟ (شخصا خیلی خوشم اومد  که عصبانیتت رو اینجوری کنترل م ...

بنظر خودم خوب بود بعد اینکه اروم میشم یجا میشینم پسرم میاد بوسم‌میکنه  من بهش میگم چرا فلان کارو کردی من ازت ناراحت شدم نمیگم عصبانی شدم

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

بجای اینکه بگیم من تو رو دوست ندارم بگیم من این رفتارتو دوس ندارم 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

من فقط سعی میکنم سرگرمش کنم با یه بازی دیگه..همون لحظه که عصبی ام میبرم تو حموم ابو باز میزارم میام توحیاط که نبینمش کمی...یا اگه شوهرم باشه سریع صداش میکنم میاد میسپارم به شوهرم میرم دوش میگیرم...

اگه ۳ ثانیه جلوی خودمونو بگیریم همه چی حله

2706