2726
عنوان

نترس عزیزم نترس من اینجام💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 43 پست

چه تاپیک خوبی. حیف که بازخورد کمی داشته. حالا اگه تاپیک درمورد مادرشوهر و خواهر شوهر و جاری باشه تا شونصد صفحه پیش میره.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
چه تاپیک خوبی. حیف که بازخورد کمی داشته. حالا اگه تاپیک درمورد مادرشوهر و خواهر شوهر و جاری باشه تا ...

فدای روی ماهتون عزیزم💕

بله دقیقا فرمایشتون درسته🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط سعی میکنم سرگرمش کنم با یه بازی دیگه..همون لحظه که عصبی ام میبرم تو حموم ابو باز میزارم میام ...

چقدر فهیمی آخه

عشق کردم با رفتارت

درود به شعور و وجدانت👌💕

فدای روی ماهتون عزیزم💕 بله دقیقا فرمایشتون درسته🤦‍♀️

💖💖💖

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2728

آدم ضعیفی نیستم

ولی گاهی در شدیدترین لحظات عصبانیت فقط گریه میکنم

با خدا حرف میزنم مخصوصا الان ک حامله ام دردای بدی دارم از ماه پنجم... دست خودم نیست... یه دفعه فقط گریه میکنم

شیطونیای پسرم ب اوجش رسیده

خیلی بده نه؟

گاهی عصبانی ک میشم صلوات میفرستم  این خیلی خوبه

تاپیک جالب و مفیدیه عزیزم. اینجا اینجورتاپیکا یخورده غریبن متاسفانه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام دوستان، این تاپیک به این خوبی رو نمیشه فعال کرد، من به خاطر همچنین تاپیک هایی عضو شدم، این عالی ...

درود عزیزم 

فدای روی ماهت 

درک والات ستودنیه

دلیل استقبال نشدنش رو داریم تو بطن جامعه می بینیم دیگه!

درود عزیزم  فدای روی ماهت  درک والات ستودنیه دلیل استقبال نشدنش رو داریم تو بطن جامعه م ...

سلام به روی ماهت عزبرم،حیفه واقعا، عیب نداره خودمون که میتونیم با چند تا مامان دیگه که دوست دارند تبادل اطلاعات و تجربیات داشته باشیم، چطور میشه دوباره تاپیک رو فعال کرد؟ 

سلام به روی ماهت عزبرم،حیفه واقعا، عیب نداره خودمون که میتونیم با چند تا مامان دیگه که دوست دارند تب ...

الهی من فدای این همه درک و شعورت بشم

عزیزم نمی دونم چطور فعال می شه

از طرفی انقدر جو‌سایت بچگانه شده که خودمم خیلی وقته نمیام

خیلی بده کتک زدن 

منو مادرم که کتک میزد دیگه هیچ پناهی نداشتم فقط خدا خدا میکردم و خدارو صدا میزدم که کمکم کنه و چون خدا هم که نمیخواست نازل بشه از اسمون پایین به دادم برسه ! همین ها باعث شد که الانم خدارو ناظر بر خودم نبینم و حس کنم که خدا منو نمیبینه و منو نمیخواد

وارد صفحه شخصیت شدم و تاپیک هاتو خوندم چقد تاپیک هات بااون پستی گذاشتی و من جواب دادم فرق داره انگار یکی دیگه اینجاست 

لذت بردم از تاپیک هات ممنون 

فقط یه مادر شاد میتونه خانوادشو خوشبخت کنه ❤️

میشه دوباره اینجا رو فعال کرد؟

حیفه واقعا...

@معصومه271    

سلام عزیزم. امیدوارم ایام بروفق مراد باشه. گلم این تاپیک جزء تاپیکهای زیر خاکیه. به نظرم مفید باشه. اگر بتونیم یه همت به خرج بدیم و دوباره فعالش کنیم...

من الان خیلیمیترسم بیاید تاپیک اخرم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706