2733
2734
من نمیدونم جرا همه دوست دارن عشقولاته باشن  بابا احترام احترام احترام مهمه

خب احترام عشق میاره بین زن و شوهر  وکسی ک عاشق باشه عشقشو احترام میکنه 

دوتا چیز یکسانین

رفتنیم از جمعتون از این هوا از این دود و دم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقایون باااااااید این رو بدونن که خانمها شنیداری هستن

به جای اینکه مردها بیان تو این تاپیک چیز یاد بگیرن هرجا تاپیک خاله زنک‌هست می‌رن غر هم میزنن چرا بیرونمون میکنید

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
2728

شوهرم دیروز یه حرف عاشقونه زد....هر روز میگه دوسم داره ولی جمله ی خاصو ک تازگی داشت هر چند وقت ی بار میگه..فک میکنه اینطوری تکراری نمیشه و بیشتر حال میده!چند ساعت پیش گفت واااای فاطمه امروز گازت نگرفتم   منم اول لپمو ندادم گفتم عععع تکراری میشه  ولی بعدش مظلوم شد کوتاه اومدم اه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
احترام خوبه ولی توی وجود زن‌به نظرم یه حسی هست که باید به وسیله مردش تامین بشه همون حسه اطمینان  ...

اطمینان هم خوبه 

ولی اینکه همه میخوان مثل فیلمها باشن درست نیست 

2738
شوهرم دیروز یه حرف عاشقونه زد....نر روز میگه دوسم داره ولی جمله ی خاصو ک تازگی داشت هر چند وقت ی بار ...

اخییی😍😍😍عشقتون پایدار دوستم

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
اخییی😍😍😍عشقتون پایدار دوستم

ممنون نمیدونم چرا زود کوتاه میام ولی اون نه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

جاری بنده خدای من این مدلیه. همیشه حتی جلو ما به رو شوهرش میاره. بارها اشکش ریخته. خیلی سخته

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

بچه ها من یه درد دل کوچولو کنم برم 

خیلی بغض کردم 

من دو ماهه تحت نظر دکترم همش آمپول میزنم تا تخمک م که یدونه هست بشه 18

دیروز امپول آزادسازی تخمک زدم دو تا 

گفت فرداشب رابطه ساعت ده یازده شب یعنی الان 

بعد از صبح همش دارم به خودم انرژی مثبت میدم که دیگه این ماه مامان میشم😢

ولی دو ساعت پیش 

شوهرم برگشته میگه حالا که دکتر گفته من سالمم اسپرم من سالمه تو تخمکت مشکل داره یعنی اگه بچه دارشیم مشکل داشت بچه تقصیر توست 

مثلا داشت سوال میپرسید خیر سرش

منم بهش توضیح دادم که هزار تا دلیل داره 

بعدم دعوامون شد آخرش من خیلی صدامو بردم بالا اون هم همش گفت من منظورم این نبود 

و فلان 

همش میخواست خودشو مبرا کنه 

الان من تو اتاقم درم قفل کردم 

اونم توی هال 

خیلی دلم گرفته من مشکل مادرزادی خیلی کوچیکی دارم که ازمایش ژنتیک هم دادم گفت هیچی نمیشه

بعد این اینطور گفت انگار قلبمو تیکه تیکه کرد 

خیلی دلم گرفته نمیتونم جلو اشکامو بگیرم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706