2737
2734
بچه ها تو رو خدا راهنمایی کنین
کسی بوده با ای یو ای باردار شده باشه و مشکل از اسپرم شوشو بوده باشه؟
میشه بگین پیش کی ای یو ای کردین و وضعیت اسپرم ها چجوری بوده؟
عزیزم من بعد عید قرار است برم برای ای یو ای باید داروهام را مصرف کنم و برم و لی کسایی را می شناسم که با ای یو ای باردار شدند و وضعیت اسپرم شوشو شون خوب بوده است کسایی هم بودند که باردار نشدند با اینکه هیچ مشکلی نداشتند شانس است دیگه
روشان کوچولو به دنیا امد
منم چند ماه پیش دکترم بهم گفت دیگه باید بریم واسه IUI ولی من قبول نکردم راستش می ترسم کاش کسایی که این طوری باردار شدن بیان یه جورایی ما ها رو دلداری بدن من یکی خیلی خیلی نیااااااااااااااااااااااااز دارم
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
سلام خوبید من پارسال ابان ای یو ای کردم و باردار شدم و خدا بهم نظر کرد و یه دخمل بهم داد الانم 7 ماهشه که متوجه شدم باردارم .

برای ای یو ایمم اصلا فکرش رو نمیکردم باردار باشم چون خیلی نا امید بودم و حتی روز ای یو ای به همه میگفتم امید وار نباشید که خدا بهم لطف کرد

دوستان شوهر من مشکل کم تحرکی اسپرم و شکل نادرستش بود اصلا نترسید مثل یه معاینه میمونه البته با کمی درد

خودتون رو ریلکس کنید اضطراب قاتل نینیه فکر مثبت کنید به خودتون ارامش بدید ایشالا به حق ایه های قران همتون به مراد دلتون برسید و تو این سال جدید دامن همتون سبز بشه از ته قلبم براتون دعا میکنم
2706