2726
عنوان

کم شدن شیر مادر و درد شدید😢

87 بازدید | 10 پست

سلام خانما لطفا راهنماییمون کنیبن واقعا نیاز داریم ب کمکتون❤خواهر شوهرم‌یک پسر شش ماهه داره ک کولیک داره از لحظه ی دنیا اومدن فقط گریه میکرد 😥بنده خدا همش خونست ک بهش برسه حالا مدتیه شیرش کم شده و امشب یکی از سینه هاش شدییییید درد میکنه حتی نمیتونه بهش دست بزنه دلیلشم نمیدونه.چکار کنه اگه تجربه ای داشتین بگین ثواب میبرین

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 

احتمال داره مجاری شیریش مسدود شده باشه و ملتهب شده باشه. گاهی به خاطر عدم تخلیه شیر از سینه این مشکل به وجود میاد. حتما به پزشک مراجعه کنند

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بره حمام زیر اب گرم ماساژبده برا دردش .اما کم شیر بودن من خودم همه راهها رورفتم فایده نداشت ولی میگن خوردن مایعات فراوان خوبه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2728

خانمی احتمال خیلی زیاد سینه اش عفونت کرده چیز مهمی نیست من اینجوری بودم یکی دو روزه دارومو خوردم خوب شدم، بهش بگو هر هشت ساعت یک بار قرص سفالکسین بخوره و از اون سینه اش زیاد شیر بده اگرم نمیتونه حتما بدوشه و تخلیه اش کنه زود خوب میشه

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
احتمال داره مجاری شیریش مسدود شده باشه و ملتهب شده باشه. گاهی به خاطر عدم تخلیه شیر از سینه این مشکل ...

عزیزم آخه پسرش همش ازین‌سینش میخوره و میگه الان توش شیر نیست😥زیر دوش آب گرمم رفت خوب نشد گریش. درومده بنده خدا

الهم صلي علي محمد و آل محمد💖 
عزیزم آخه پسرش همش ازین‌سینش میخوره و میگه الان توش شیر نیست😥زیر دوش آب گرمم رفت خوب نشد گریش. دروم ...

که اینطور، پس شاید مشکل چیز دیگه ای باشه...

امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم