1232
1226
عنوان

کم شدن شیر مادر و درد شدید😢

60 بازدید | 10 پست

سلام خانما لطفا راهنماییمون کنیبن واقعا نیاز داریم ب کمکتون❤خواهر شوهرم‌یک پسر شش ماهه داره ک کولیک داره از لحظه ی دنیا اومدن فقط گریه میکرد 😥بنده خدا همش خونست ک بهش برسه حالا مدتیه شیرش کم شده و امشب یکی از سینه هاش شدییییید درد میکنه حتی نمیتونه بهش دست بزنه دلیلشم نمیدونه.چکار کنه اگه تجربه ای داشتین بگین ثواب میبرین

احتمال داره مجاری شیریش مسدود شده باشه و ملتهب شده باشه. گاهی به خاطر عدم تخلیه شیر از سینه این مشکل به وجود میاد. حتما به پزشک مراجعه کنند

هیچ چیز را تأیید نکن مگر اینکه خودت شخصاً آن را تجربه کرده باشی، آزموده باشی. 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

خانمی احتمال خیلی زیاد سینه اش عفونت کرده چیز مهمی نیست من اینجوری بودم یکی دو روزه دارومو خوردم خوب شدم، بهش بگو هر هشت ساعت یک بار قرص سفالکسین بخوره و از اون سینه اش زیاد شیر بده اگرم نمیتونه حتما بدوشه و تخلیه اش کنه زود خوب میشه

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
احتمال داره مجاری شیریش مسدود شده باشه و ملتهب شده باشه. گاهی به خاطر عدم تخلیه شیر از سینه این مشکل ...

عزیزم آخه پسرش همش ازین‌سینش میخوره و میگه الان توش شیر نیست😥زیر دوش آب گرمم رفت خوب نشد گریش. درومده بنده خدا

عزیزم آخه پسرش همش ازین‌سینش میخوره و میگه الان توش شیر نیست😥زیر دوش آب گرمم رفت خوب نشد گریش. دروم ...

که اینطور، پس شاید مشکل چیز دیگه ای باشه...

امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه.

هیچ چیز را تأیید نکن مگر اینکه خودت شخصاً آن را تجربه کرده باشی، آزموده باشی. 
8

من شیر نداشتم فقط شیر افزای گلوکتامید بخره بخوره خارجیه سینش پر شیر میشه

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم