2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من میندازم تو رنده دستی ریز ریز خرد میکنم یدونه هویجم با رنده دستی رنده میکنم سس قاطیش میکنم زیتون و ذرت میچینم روش...

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

کلم, خیار, گوجه, کالباس رو ریز کن,هویج رنده شده رو اضافه کن,بعد ذرت کنسروی و نخود سبز رو بهش اضافه کن کمی نمک سپس سس مایونز رو به مدادت بزن و قاطی پاطی کن تا مواد به خورد هم بدن,دو سه ساعتی بزار یخچال و بعد آماده میشه واسه سرو,نوش جان🙃

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

من اینجوری درست میکنم. کلم سفید ور خیلی ریز خورد میکنم. هویج رو رنده میکنم. مغز گردو خرد شده. کشمش. ماست خامه ای سس مایونز  ففل سیاه نمک آویش. شوید و نعناع خشک همه رو باهم قاطی میکنم میرزم تو ظرف دوست داشتی میتونی انار هم دون کنی واسه تزیین بریزی روش 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

کلم رو ریز خورر کن با گردو وخیار هم نگینی خرد کن ذرت پخته شده یا کنسرو بریز توش بعد سس بزن بعضیا کشمش هم میریزن.

سالاد کلم قرمز با انار هم خوشمزه اس ،کلم قرمز رو ریز خورد میکنی انار دون میکنی میریزی بعد سس میزنی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706