1232
1226

کلمو خورد میکنن میشه سالاد.یعنی چی چجوری؟ 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

من میندازم تو رنده دستی ریز ریز خرد میکنم یدونه هویجم با رنده دستی رنده میکنم سس قاطیش میکنم زیتون و ذرت میچینم روش...

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
8

کلم, خیار, گوجه, کالباس رو ریز کن,هویج رنده شده رو اضافه کن,بعد ذرت کنسروی و نخود سبز رو بهش اضافه کن کمی نمک سپس سس مایونز رو به مدادت بزن و قاطی پاطی کن تا مواد به خورد هم بدن,دو سه ساعتی بزار یخچال و بعد آماده میشه واسه سرو,نوش جان🙃

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 

من اینجوری درست میکنم. کلم سفید ور خیلی ریز خورد میکنم. هویج رو رنده میکنم. مغز گردو خرد شده. کشمش. ماست خامه ای سس مایونز  ففل سیاه نمک آویش. شوید و نعناع خشک همه رو باهم قاطی میکنم میرزم تو ظرف دوست داشتی میتونی انار هم دون کنی واسه تزیین بریزی روش 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

کلم رو ریز خورر کن با گردو وخیار هم نگینی خرد کن ذرت پخته شده یا کنسرو بریز توش بعد سس بزن بعضیا کشمش هم میریزن.

سالاد کلم قرمز با انار هم خوشمزه اس ،کلم قرمز رو ریز خورد میکنی انار دون میکنی میریزی بعد سس میزنی

1167

یه سالاد هست کلم رو خرد کن. بعدم سیب ابپز کن خرد کن تو کلما... یه پیمانه سس و دو پیمانه ماست... بعدم اویشن رو بزن

حالا بخور عاااالیه🎉😊

میشه برا حاجتم یه صلواتبفرستی؟؟ممنون دوست عزیزم