1735
1707

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1758

من میندازم تو رنده دستی ریز ریز خرد میکنم یدونه هویجم با رنده دستی رنده میکنم سس قاطیش میکنم زیتون و ذرت میچینم روش...

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
1761

کلم, خیار, گوجه, کالباس رو ریز کن,هویج رنده شده رو اضافه کن,بعد ذرت کنسروی و نخود سبز رو بهش اضافه کن کمی نمک سپس سس مایونز رو به مدادت بزن و قاطی پاطی کن تا مواد به خورد هم بدن,دو سه ساعتی بزار یخچال و بعد آماده میشه واسه سرو,نوش جان🙃

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 

من اینجوری درست میکنم. کلم سفید ور خیلی ریز خورد میکنم. هویج رو رنده میکنم. مغز گردو خرد شده. کشمش. ماست خامه ای سس مایونز  ففل سیاه نمک آویش. شوید و نعناع خشک همه رو باهم قاطی میکنم میرزم تو ظرف دوست داشتی میتونی انار هم دون کنی واسه تزیین بریزی روش 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

کلم رو ریز خورر کن با گردو وخیار هم نگینی خرد کن ذرت پخته شده یا کنسرو بریز توش بعد سس بزن بعضیا کشمش هم میریزن.

سالاد کلم قرمز با انار هم خوشمزه اس ،کلم قرمز رو ریز خورد میکنی انار دون میکنی میریزی بعد سس میزنی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
1759

یه سالاد هست کلم رو خرد کن. بعدم سیب ابپز کن خرد کن تو کلما... یه پیمانه سس و دو پیمانه ماست... بعدم اویشن رو بزن

حالا بخور عاااالیه🎉😊

میشه برا حاجتم یه صلواتبفرستی؟؟ممنون دوست عزیزم