2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب واسه چی خریدی؟ انقدر برای من جالبه خانمها میان تو سایت میگن فلان چیزو خریدم ولی نمیدونم چیکارش کنم ما که یه نوع پولو باش درست میکنیم با شوید و پیازچه میذاریم لابلای پلو ....مرغ هم سرخ میکنیم کنارش گاهی هم به جای لوبیا قرمز تو قورمه سبزی میریزیم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من توو دمپخت میریزم
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
لوبیا را جدا میپزیم پیاز داغ و گوشت چرخ کرده هم با ادویه هاش جدا تفت میدیم اگه دوست داشتی شوید هم یکم باهاش تفت بده بعد لابلای برنج چلوکشیده بزار دم بکشه من عاشق این غذا هستم مخصوصا بخاطر لوبیاش خیلی خشمزس البته پیازداغش هرچی بیشتر باشه بهتره

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

یانا جان خوراک لوبیا ما با لوبیا چیتی درست میکنیم دقیقا مثل کنسرولوبیاها میشه وخیلی خوشمزس لوبیا را بعداز خیس کردن و پختن بهش سسی ک شامل پیاز داغ فراوان و رب زیاد و فلفله اضافه میکنم و باز میذارم یکم باهم بجوشه البته بهش گاهی قارچ خرد کرده هم اضافه میکنم وای دلم خواست

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

اخه من الان تو هفته شش بارداریم ... جنینم مشکل داره بارداریم خوب پیش نمیره امروز بهم قرص سایتوتک داده سقط کنم .... امروز لوبیا چشم بلبلی رو واسه نی نی خوشگلم که تا چند روز دیگه وو دیگه ندارمش هوس کردم ... خیلی داااااااا غونم خیلیی
خوب من سیب را چیدم تا بدانی تو را میخواهم نه بهشت را ...
2706