2733
2739
عنوان

صرفا جهت درد دل کردن

752 بازدید | 18 پست

دیروز خونه مادرشوهرم بودم.به پسرم خیلی علاقه شدیدی دارن.پسرم خوابید.موقع اذان بود که مادرشوهرم یهو سر حرفو باز کرد و از بدیهای مادرشوهرش گفت.گفت هیچوقت قهر نکردم.کاراشم انجام میدادم ولی دلم ازش چرکین بود.بعد گفت منکه هیچ بدی نکردم دوسم ندارم بدی ببینم.

تو دلم گفتم واقعا؟!

امروز دلم گرفته بود از دست کسی یهو یاد حرفای مادرشوهرم افتادم.با خودم میگم پس جواب دل من که از دست تو و کارات شکسته رو کی میده؟

بابام همیشه میگه همونقد که خدا ارحم الراحمینه احکم الحاکمینم هست، پس مواظب کارا و رفتارت باش.

خیلی اتفاقام افتاده که نمیدونم بخاطر من سرشون اومده اما بهرحال اتفاق افتاده.

ولی میگم دل شکسته مثه اولش نمیشه.هیچوقت

امشب میرم سلام بدم به اقا اما رضا.نایب الزیاره میشم اگه قابل باشم.

چقد بده لامصب این حال من...

من همین یه دونه ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشالله حال دلت خوب میشه

برای سروشه سپیده هم دعا کن ممنون😘

نامِه اِی بِه نیمِه گُمشَدِه گور بِه گور شُدَم:اونقَدر دیر اومدی کِه مامانَم دارِه از جَهیزیَم اِستِفاده میکُنِه  
2738

التماس دعا

مادرشوهر منم همش میگه مادرشوهرم منو خیلی اذیت میکرده الان خوبه هیچکاری به عروسا ندارن. حالا خودش تا جایی که راه داشته باشه کار داره به آدم . از اونطرف خودشم اصلا رفتار خوبی با مادرشوهرو فامیل شوهر نداشته ! نشون به اون نشون که با کل خاندان شوهر قطع رابطه کرده و یه نفرشونم عروسی ما دعوت نکرد.

التماس دعا،بگو دوساله چشم انتظارم،منو بطلبی،انقد دلم واسش تنگ شدههههه،تو این دوسال دوبار موقعیتش پیش اومد،اما پول نداشتم برم😭پس منو نطلبیده بود وگرنه هرطور سده میرفتم

ببین گلم دیدی گفتی شاید بخاطر دل شکستت تاوان دادن این خانم هم بد دلمو به درد اورد اما اخرش شما با اون طرفتون طرف اون رو گرفتید باعث شدید اون بیشتر حق به جانب باشه خدالعنتش کنه که بد دلمو شکست نفرینش می کنم

2706